Актор Руслан Драпалюк дублював наживо фільм про Людину-павука під час прем’єри в Харкові

 

Харківський “Мультиплекс” зустрів український голос улюбленого героя дітей та дорослих. Український актор дубляжу Руслан Драпалюк, який подарував голос найвідомішому супергерою дітей та дорослих, Людині-павуку, відвідав прем’єру новітнього фантастичного пригодницького бойовика “Людина-павук: Нема шляху додому” в  харківського кінотеатру “Мультиплекс”. Про це повідомив кінодистриб’ютор “Sony Pictures в Україні” в рамках новорічної промо-кампанії “Супергерой під ялинку”, анонсованої в кінотеатрі. Більше на сайті kharkov-trend.in.ua.

Деталі актор повідомив в особистому спілкуванні, в якому подякував за гостинність харківському кінотеатру, а також поділився розповіддю, що 16 грудня в день прем’єри кінострічки він теж перебував в будівлі кінотеатру, і дублював свого героя наживо, прямісінько під час кінопоказу.

(Руслан Драпалюк, український голос Людини-павука в Україні)

-Це перший раз, коли голос чутно наживо, створюючи ефект присутності. Я сподіваюся, що все вийшло вдало, і глядачі від фільму отримали позитивне враження, хоча б від акторської гри та повіствування стрічки.

-З Томом Голландом або кимось з акторського складу ти знайомий?

-Знайомий з Голландом та Зендаєю, вони відвідували офіс київського дистриб’ютора, коли ще тільки виходив перший фільм, “Повернення додому”. А в цьому році познайомився з Альфредом Моліною – враження неймовірні, бо кожному, хто задіяний в кіно, варто поспілкуватися з такою людиною, як він! – ділиться враженнями Драпалюк.

Для довідки

(актор Альфред Моліна у ролі доктора Отто Октавіуса. Кадр з фільму “Людина-павук: Додому шляху нема”)

Всеукраїнський прокат фільму “Людина-павук: Додому шляху немає” відбувся 16 грудня, і наразі касові збори супергеройського пригодницького бойовика вже перевищують за суму “Дюни” – найочікуванішого блокбастера 2021 року. Таким чином стрічка має всі шанси стати найкращим фільмом року, що минає. 

Comments

.,.,.,.