Шість тисяч глядачів підняли шуму на весь район: в Харкові виступив російський хіп-хопер Баста

 

На заході були присутні три поліцейські кордони, які забезпечували безпеку від праворадикальних активістів. Більше на сайті kharkov-trend.in.ua.

Про це передавала “Телевізійна служба новин”, яка працювала на місці.

Російський хіп-хоп-виконавець Василь Вакуленко, відомий за творчим псевдонімом “Баста”, виступив у харківському Палаці Спорту. На концерті зібралося шість тисяч глядачів, які, схоже, були задоволені атмосферою концерту, оскільки вони перебували без захисних масок і мало хто дотримувався дистанції, не дивлячись на те, що Харківщина наразі перебуває в жовтій зоні.

За повідомленням організаторів, така кількість поліціянтів зумовлена тим, що вони незадовго до дня проведення заходу, отримали повідомлення про ймовірні провокації під час концерту від активістів “Національного корпусу”, внаслідок чого внутрішній та зовнішній параметри будівлі охороняли поліцейські та спецпідрозділові кордони. Подяку організаторам заходу висловив як сам артист, так і директор артиста, Дмитро Миловзоров.

(фрагмент з аматорського відео)

“Ми не боялися провокацій, адже ми знали, куди ми їдемо. Авжеж, позиція багатьох українців щодо тривалих політичних подій не змінилася, але змінилися ми. І в сьогоднішньому концерті ми переконалися, що розум перемагає. Мистецтво має бути мистецтвом, а політики хай грають у свої ігри, і їхні “зомбі” нічого не зроблять з цим.” – повідомив Миловзоров.

Вчора, 19 грудня Баста провів виступ у Києві.

Для довідки

Нагадаємо, що раніше Василя Вакуленка було внесено до сайту “Миротворець”, і заборонено в’їжджати в Україну на протязі п’яти років через концертні виступи в тимчасово окупованому Кримському півострові. В 2018 році виконавця врешті-решт пустили в Україну через закінчення терміну. 

В останній раз артист приїжджав у Київ у 2019 році, де його охорона була спровокована одним українським активістом, який доводив Вакуленку позицію щодо півострова. Внаслідок, охорона нейтралізувала провокатора й вивела за межі ресторану.

Comments

.,.,.,.