Не тільки Гаррі Поттер: на харківські кіноекрани запустять найкращі фільми про Бетмена

Серію фільмів про Темного Лицаря можуть показати у кінотеатрах мовою оригіналу, але із субтитрами, пише kharkov-trend.in.ua.

На фоні назріваючої PR-кампанії на підтримку новітньої кінострічки “Бетмен” з Робертом Паттінсоном в головній ролі, український підрозділ DCU та Warner Bros., оголосили про запуск у кінотеатрах України кінопоказу найбільш відомих кінокартин про Темного Лицаря. Особливу увагу приділено кінотеатрам Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпра та Запоріжжя. Незважаючи на те, що новітній фільм про культового героя дітей та дорослих вийде через рік, автори вирішили залучити публіку до головного слогану своєї акції: “А чи не забули ви, хто вам дитинство робив?” 

Оскільки, Бетмен був в житті кожної людини, яка йде в ногу з часом, ми вирішили теж згадати які ймовірні фільми будуть демонструватися на тематичному кінопоказі. Сподіваємося, що деякі з цих фільмів, ви теж бачили, а тому й ми розраховуємо на ваші думки з приводу нашого матеріалу.

Хрестоносець у плащі

(актор Крістіан Бейл в ролі Бетмена, “Бетмен: Початок”, 2005 рік, реж. Крістофер Нолан)

Для початку треба з’ясувати, (і нагадати), хто ж такий Бетмен? Бетмен з’явився у Сполучених Штатах Америки напередодні Другої Світової Війни, у 1939 році. На відміну від решти супергероїв, які мали надлюдські здібності, Бетмен не мав жодної, проте володів чудовою фізичною формою та не менш чудовими статками, оскільки статки Брюса Вейна, який і ховається під маскою людини-кажана, оцінюється у 40 млрд доларів.

(Майкл Кітон (Бетмен) та Джек Ніколсон (Джокер), кадр з фільму)

Розпочинаючи з 1989 року, режисер Тім Бертон знімає однойменний бойовик. який отримує кінопремію “Оскар”. В центрі фільму головне місце посідало протистояння Бетмена, якого зіграв Майкл Кітон, та Джокера, якого зіграв  Джек Ніколсон. У 1992 році виходить продовження – “Бетмен повертається”, де акторський склад поповнився двома суперзірками, як Денні Де Віто (злодій Пінгвін) та Мішель Пфайффер (Жінка-кішка). 

(Гіт Леджер (Джокер) та Крістіан Бейл (Бетмен), кадр з фільму “Темний лицар”, 2007 рік )

Перезапуск історії Темного Лицаря відбувся у 2005 році з приходом режисера Крістофера Нолана. З-під його руки світ побачила трилогія під новою назвою “Темний лицар”. І з яким пов’язана відома всім трагічна історія про смерть актора Гіта Леджера, який помер у 2008 році. Трилогія нараховує три повнометражні фільми: “Бетмен: Початок”, “Темний лицар” та “Темний лицар: Відродження легенди”. До речі, Гіт Леджер вперше в історії кінопремії, був першим актором, якому присудили кінонагороду “Оскар” посмертно. Акторський склад трилогії, до речі теж багатогранний: Морган Фрімен, Кілліан Мерфі, Гері Олдман, Маріон Котійяр та Том Гарді. 

Що відомо про новий фільм

(Роберт Паттінсон в ролі Бетмена, кадр з трейлеру)

 

Останнім виконавцем ролі Темного Лицаря, починаючи з 2016 року, був Бен Аффлек, який дебютував у бойовику “Бетмен проти Супермена”.  Однак після зйомок, актор прийняв рішення про участь у зйомках сольного фільму не тільки як актор першого плану, а й як режисер та співавтор сценарію. Та він відмовився від режисерської та сценарної роботи і вирішив спрямувати сили на ролі. 

Події відбувалися у 2017 році, коли фільм вже мав розпочати зйомки. У 2019 році, під час фінальної стадії перезапису сценарію, Аффлек з несподіваних причин відмовився від ролі. Натомість, роль отримав зірка франшизи “Сутінки”, Роберт Паттінсон. 

У 2020 році зйомки стартували в Лондоні. Однак через пандемію коронавірусу, та позитивний тест у Паттінсона, зйомки було призупинено.Пандемія наклала відбиток і на сам фільм: прем’єра відкладалася двічі . Наразі дату виходу призначено на січень 2022 року, оскільки зйомки кінострічки вже повністю завершені. 

Акторський склад знову ж таки, зазнав змін. Крім того, фільм отримав головного антагоніста: ним виступить серійний вбивця на прізвисько Загадник, якого зіграє актор Пол Дано. Натомість, актор Колін Фаррелл відтворить роль злодія Пінгвіна. 

Асоціація телевізійних критиків сприйняла трейлер фільму на диво позитивно. Незважаючи на протести фанатів супергероя з закликом повернути на роль Бена Аффлека, після виходу трейлеру ставлення до Паттінсона, як до виконавця ролі Бетмена, було сприйнято позитивно.

 

Що буде? 

Український підрозділ Warner Bros. вже мав досвід роботи з подібними проєктами. У листопаді минулого року він демонстрував кінофраншизу про Гаррі Поттера, теж виключно мовою оригіналу. Але оскільки цим показом вони лише підігрівають інтерес до Бетмена, як до персони, то PR-кампанія очікуваного фільму може зіграти блискучу роль. Більш того, вони оголосили, що на українських показах буде присутньою зірка однієї з кінострічок про Темного Лицаря. У Харкові ж кінопоказ планують розпочати з жовтня, і задіяти найкращі кінотеатри міста.

Comments