Самурай, який не боїться війни: в Харкові виступить японська суперзірка

Співак чотири рази відвідував українські міста. Якщо поглянути на карту світу, то неможливо уявити, де Україна, а де Японія. Однак, мешканці Країни, Де Сонце Сходить, інколи відвідують Україну. І хоча більшість японців надає перевагу у подорожах до Росії, врешті-решт азійці тепер краще вміють розрізняти і українців, і росіян. А тепер до України повертається японський артист, який не тільки відвідав з концертами всю Європу, включаючи Україну і Росію, а й єдиний, хто не побоявся відвідати зону АТО на самому початку війни. Далі на kharkov-trend.

Ніндзя з гітарою

1

(останній виступ Sana у Харкові, 2019 рік, клуб “Жара”)

Співака звуть Sana. Справжнє ім’я співака і місце його народження невідомо, оскільки про це інформацію не містить навіть Вікіпедія. Проте у 1998 році він змушений був поїхати з міста, аби розпочати свою співочу кар’єру в Токіо. Через три роки він врешті-решт стає учасником гурту “Lusid”, а ще через два роки нарешті приєднується до гурту “MASK”, завдяки якому і отримує першу національну популярність. Завдяки цьому про нього вперше дізналися за кордоном.

Однак у 2006 році гурт припинив існування, і Sana пустився у сольне виконання. Довго виконавець сольно не поспівав, оскільки зайняв місце другого вокаліста у складі гурту “KAIN”, але зберіг за собою право на сольну творчість. Відтоді, у 2012 році, виконавець двічі відвідував Гонолулу, оскільки це перша країна, в якій стався його закордонний виступ.

У 2013 році артист покинув Японію, і близько півроку жив у Канаді. За словами артиста, це було пов’язано з тим, що він поставив собі за мету опанувати англійську. У 2014 році артист розпочав свій перший європейський тур “Sunesthetia EU Tour”, який охопив низку російських та українських міст. 

Під час свого останнього візиту до України, японський артист, попри поради концертних агенцій, відвідав Донецьк та Луганськ, у яких вже повільно загострювалася ситуація. Після виступу в Донецьку він спостерігав, як побили декількох активістів Євромайдану, та бачив, як починає відбуватися захоплення адміністративних будівель. А під час свого виступу в Луганську, він попросив організаторів про хвилину тиші в залі, і звернувся до глядачів, де сказав, що молитиметься за те, аби в Україні настав мир.

Нова програма

7

(співак Євген Яцено (Jackie-O)

Тепер японського артиста варто чекати 16 липня у клубі “Жара”,

Це пов’язано з тим, що артист – спеціально запрошений гість в рамках фестивалю Summer A&K Fest. Компанію співакові складе виконавець Баур Карабудаєв (Baur Carbon) з Казахстану. В останній раз японець перебував в Україні в компанії російського співака Євгена Яцено, також відомого як Jackie-O.

Тож, як бачимо, наша земля може приймати і таких гостей. А враховуючи те, що Харків у 2012 році відвідувала екс-учасниця телепроєкту “Танцюють Всі”, Тісато Ішікава, то можна тільки ще раз підтвердити, що наші гості люблять іноземних гостей. Крім того, японська гостя проводила у Харкові декілька майстер-класів, після чого полетіла в Турцію, де у 2016 році ледь не стала жертвою озброєного військового перевороту. А ми тільки раді її вітати, як раді вітати й нашого японського гостя! 

Comments