Людям, закоханим в цьому світ: ідеї подарунків мандрівникові

Літо – період не тільки для ледачого відпочинку на морі в позі зірочки на пляжі. Саме теплу пору року створено для пригод, романтики біля багаття з улюбленими або галасливою компанією друзів. Для тих, хто не звик, щоб його дорожня сумка була порожньою більше двох тижнів, потрібно дарувати особливі подарунки. Знайти магазин подарунків в Харкові , Одесі чи Києві, де задовольнять будь-які запити мандрівника легко. Питання в тому, попадете ви йому чи ні. Щоб у вашого успіху було більше шансів, пропонуємо вам ідеї презентів тим, хто любить підкоряти нові горизонти і протирати кеди, прокладаючи невідомі маршрути.

Подорожі як стиль життя

Вони люди, для яких нові країни, міста і місця – це не варіант провести відпустку. Швидше в цьому вони відчувають потребу. І є речі, на які “звичайний” людина не зверне уваги, а мандрівникові вони вкрай необхідні. Так, зараз ми говоримо саме про тих обкладинках для паспорта та чохлах для валіз.

  • PowerBank. Нехай людині не принципово завжди залишатися на зв’язку, але гаджети з повною зарядкою в дорозі – це дуже важливо. Це і доступ в інтернет, і можливість зробити фото, і Smart-годинник завжди допоможуть.

  • Термокружка. Для вас це здається банальщину, але той, чиї вени, як дороги, ведуть в Рим, завжди буде не спати. Адже у нього буде свіжий, а головне гарячу каву під рукою.

Рюкзак з паролем. “Стильно або надійно?” – запитаєте ви. Все й одразу! Адже зручний і практичний дорожній портфель поміщає в собі речі першої необхідності. І документи будуть у безпеці – злодієві настільки складно буде здогадатися ваш пароль, що від безвиході він поверне вкрадену річ на місце.

Не думайте, що навіть у досвідченого горізонтопокорітеля є все, що йому треба. Не соромтеся запитати, якщо не можете вибрати самостійно – подаруйте винуватцеві торжества радість!

Практичні речі

  • Дорожній плед. Потрібно дбати не тільки про комфорт і красу, а й зберегти здоров’я. М’який плед подарує відчуття домашнього затишку навіть у чужому місті і ніколи не буде зайвим!

  • Сумка-холодильник для пікніка. Чи не для пішого походу звичайно, але для автоподорожі те, що потрібно! Бутерброди, овочі, пиво, а головне м’ясо для шашлику – все буде свіжим і заховано в надійному місці!

  • Іменний ніж з гравіюванням. Похід без ножа не можна уявити! А якщо на ньому є особисте послання або ініціали власника, це автоматично стає пам’ятним подарунком.

Будьте уважні і турботливі – навколо стільки речей, які можуть стати в нагоді товаришеві!

фото

Даруйте враження

Тур в “Український Париж”, екскурсія до Чорнобиля, Закарпатський уїк-енд – пригоди можна знайти вдома. Виберіть місце, де одержувач подарунка ще не був. Розділіть з ним враження, подаруйте незабутні емоції на все життя.

А взагалі, будьте уважні. Іноді навіть елементарні речі можуть стати корисними. Наприклад, нова обкладинка для паспорта врятує документ від потертостей і збереже “особа”. У вас все вийде!

Comments