Червоне й чорне: в Харків “приїхав” Веном

В кінотеатрах міста вже стартували допрем’єрні покази. Читайте більше на сайті kharkov-trend.in.ua.

Від харківських кінопоказів з 8 жовтня супергеройський комедійний бойовик “Веном 2” перетворився на найголовніше кіно осінньої пори. А тому, в рамках того, що в цьому матеріалі фігуруватиме одна з персон, яка має пряме відношення до появи симбіота на теренах українських великих екранів, можна сміливо розбирати кіно на складові, зачепивши три питання:

  • де було посилання на “Людину-павука 3” з Тобі Магвайром?;
  • чи вижив Карнаж?;
  • і що думають актори про третє кіно?;

Перипетії та передряги кіна

6
актор Вуді Харрельсон в ролі Карнажа. Кадр з фільму

Почнемо з головного: смерть Карнажа в кінцівці була бездарною. Мало того, що за параметрами він сильніший за Венома, так ще й смерть для такого культового антагоніста – приниження. Однак в інтерв’ю видавництву GQ режисер Енді Серкіс заявив, що за його думкою Карнаж міг вижити! Адже червоному монстру багато не треба: достатньо просто крихітної частинки симбіота, яка не встигла потрапити Веному в пащу. Видно, що режисер розуміє про ставлення до Карнажа, і намагається якось допомогти герою. 

0
режисер картини, Енді Серкіс

Враховуючи похвалу від Тома Гарді, і шалені касові збори, в режисерському кріслі “Венома 3” Серкіс, швидше за все, залишиться. Однак, якщо доля Карнажа висить на волосині, то герой Вуді Харрельсона, Клітус Кессиді, вже перетравлений Веномом. Але якщо не він, то хто буде брати участь у третьому фільму? Натяк у картині промайнув: герой Стівена Грема, Патрік Малліган, наприкінці фільму світив блакитними очима. Звичайно, що це може бути тізером появи Токсина, на якого він перетвориться, отримавши симбіота від Карнажа. В родовому ряду Венома, Токсин тисячний, а тому неймовірно сильний! Проте добрий, як власне, і його альтер-его. І в цьому плані навіть Веном більше схожий на поганця (малолітнього гопника), ніж він.  

Про його роль у третьому фільмі поки що до кінця не відомо, оскільки Венома наразі закинули до Людини-павука, тож ймовірно, що Том Голланд буде протистояти Тому Гарді вже ось-ось. Повернемось до фільму, де Веном висунув свій варіант супергеройського прозвища, охрестивши себе “смертоносним захисником”, з посиланням на комікси, за якими й були зняті фільми.

Наші в Голлівуді

6
Андрій Твердак – офіційний голос Венома в Україні

До речі, на прем’єрних показів у тому ж Сан-Франциско, фільм зібрав 90 мільйонів доларів, а це абсолютний рекорд пост-коронавірусної епохи. В Україні ж трансляція комедійного бойовика, де чорний симбіот продовжує поводитися, як неповнолітній шкільний хуліган, якого врешті-решт можна скривдити, тільки почалася. І з приводу цього своїми враженнями поділився голос Венома в Україні, Андрій Твердак.

-Що ви знали про Венома, як про героя, і, можливо, як про особистість?

-Скажу чесно, що мені його показали мої діти, коли передивлялися старий мультик про Людину-павука, і я тоді такий: “Ісусе, яке ж воно страшне!” Але згодом якось трохи більш добросердечніше став його сприймати, бо мене вони вмовили подати заявку на його дубляж. І я не шкодую ні хвилини.

-Багато хто, хто застав ті часи, знають Венома, як брутальну машину, яка може наробити біди навіть ні в чому не винним людям. На сьогодення його стабільний образ – образ такого собі малолітнього шибайника з добрими намірами. Хочу спитати в вас, як актор в актора – вам було важко вживатися в роль такого героя?

-Часом – так, бо коли мені вперше показали його характеристику, я сміявся довго. Навіть прочитав ті дві серії коміксів, чого ніколи не робив! І то досвід шикарний, бо Веном схожий на іноземця, який потрапив у новий світ, і тепер хоче зрозуміти, що до чого. Він сильний, він інколи впертий, проте не злий – за це його можна любити, бо шкільні шибайники -живий приклад комедії. Я сам деколи таким був (сміється). Тож, думаю, зміни пішли йому на користь. – повідомив актор телефоном.

“Веном 2” на своєму прикладі довів, що кіно може заробляти, а отже й існує велика ймовірність, що переносів великих проєктів більше не буде. Бо як би ви не ставилися до кіна, але він став єдиним променем світла в ці темні часи пандемії, коли світова влада з’їхала з глузду від почутого слова “пандемія”. 

А як вам фільм, друзі?

Comments

.,.,.,.