Фестиваль авторської пісні «Есхар-2021» відроджує традиції 80-х

Один з найстаріших фестивалів авторської пісні щорічно радує любителів авторської пісні. Сюди з’їжджаються з усієї країни і метри бардівської пісні і ті, хто тільки почав працювати в цьому жанрі, багато людей – просто глядачі, які люблять авторські пісні та саму атмосферу заходу. Далі на kharkov-trend.

Фестиваль «Есхар-2021» проводиться з 8-10 жовтня 2021 року

У жовтні минулого року 40-й ювілейний «Есхар», через специфічну ситуацію, пов’язану з пандемією, проводили на Партизанської галявині, яка розташована поблизу смт Есхар Чугуївського, Харківська область. У цьому місці захід проводився раніше, але в 2012-му році організатори вирішили перенести його в нове місце.

Цього року 41-й фестиваль авторської пісні, ініціатори свята проводять в традиційний час, це другі вихідні дні в жовтні (з 8 по 10 жовтня 2021 року).

Фестиваль буде проводитися під попередньою назвою «Есхар». Це важливо знати, оскільки «Осінній Есхар» вже пройшов у вересні на базі відпочинку ХПІ в Фігуровці.

Що брати з собою на «Есхар-2021»?

Оскільки погода вже не дуже радує теплом, необхідно запастися теплими речами, взяти в намет пледи та ковдри, а також не забути музичні інструменти (барабани, гітари) і звичайно ж – чудовий настрій!

Фестиваль часто відвідують сім’ями, приїздять з дітьми, тут збираються творчі люди різного віку. Обстановка весела та доброзичлива. Примітно, що з минулого року організатори фестивалю творчої пісні вирішили переформатувати захід, відродити позитивні та світлі традиції 80-х років.
Будемо співати біля багаття, танцювати та веселитися!

Дивіться фото з минулорічного заходу

фестивальфестивальфестиваль

Посилання на організаторів фестивалю, тут повідомляють подробиці і зміни в програмі заходу, які пов’язані з участю у фестивалі.

Comments

.,.,.,.