Геть не 4: фільми англійською про Гаррі Поттера тривають у кінотеатрах Харкова

 

Англомовна серія фільмів про юного чарівника Гаррі Поттера продовжує демонструватися у кінотеатрах Харкова. На цей раз у прокат вийшов п’ятий фільм кінофраншизи «Гаррі Поттер та Орден Фенікса», пише kharkov-trend.in.ua.

За словами українського відділу кінодистриб’ютора «Warner Bros. Ukraine» у співробітництві з департаментом відгуків Гільдії незалежного кіно України, «поттеріану» було визнано найкращою екранізацією за думкою українців. Саме тому і було запроваджено цей кінопоказ перших чотирьох фільмів. 

«Гаррі Поттер та Орден Фенікса» вийшов у прокат у 2007 році. Прем’єра фільму відбулася одночасно у Великобританії та Ірландії. Американська прем’єра відбулася 4 липня, в момент святкування 230-річчя Незалежності Сполучених Штатів, українська – 19 липня 2007 року.

2

Режисером картини з цього фільму і до завершення франшизи було призначено Девіда Йєтса. Крім того, акторський склад був поповнений талановитою акторкою Геленою Бонем Картер, яка зіграла у фільмі роль лиходійки Белатріси Лестранж. Під час інтерв’ю для BBC, акторка розкрила доволі кумедний факт з приводу того, чому зйомки фільму були затягнуті на місяць, начебто за офіційною версією кіностудії, Деніел Редкліф та Емма Вотсон мали складати іспити. Насправді ж, за словами акторки, під час однієї з вечірок Деніел Редкліф у нетверезому вигляді загубив сценарій.

Тому, як можна бачити, фільми про Гаррі Поттера, в тому числі і мовою оригіналу – будуть сприятливі і для мешканців, і для гостей Харкова, оскільки для вивчення іноземної мови будуть виступати потужним інструментом, як для дітей, так і для дорослих. 

Нагадаємо, що з 25 по 31 листопада 2020 року «Warner Bros.Ukraine» анонсувала кінопоказ перших чотирьох частин пригод хлопчика-чарівника у кінотеатрах України, в тому числі і у Харкові.

На цей раз прокат п’ятого фільму буде тривати до 20 грудня 2020 року. І хоча інформації про вихід у прокат шостого фільму серії, «Гаррі Поттер та Напівкровний принц», поки що не поступало, кінопідрозділ обов’язково продемонструє всю «поттеріану», бо навряд чи цей проєкт буде призупинено.

Comments

.,.,.,.