Костянтин Пижов: “Трінчер та Шемаєва ходитимуть поруч з нами тільки голі, і тільки на ланцюжку!”

В інтерв’ю музикант розповів, що деякі реалії українського шоу-бізнесу лише дешева постанова. 

Колишній гітарист українського гурту “Валентин Стиркало” та теперішній гітарист харківського рок-гурту “Пошлая Молли”, Костянтин Пижов, в бесіді з нашим журналістом дав оцінку тому, що відбулося під час виступу гурту в Геленджику де вокаліст гурту, Кирило Тимошенко, потрапив у лікарню, розповів про сингл “Контракт” та його передумови, та виступ гурту на харківському арт-заводі “Механіка”, пише kharkov-trend.in.ua.

-З Кирилом все обійшлося після виступу в Геленджику?

– Ну авжеж (посміхається). Хоча інколи ми взагалі не розуміємо, як він може таке переносити… Ми на той час з Дімою й Пашою були в готелі, і збиралися вже лягати спати, як тут нам зранку телефонують, щоб ми приїздили до лікарні, забирали Кирила, бо він, здається, пробув там до ранку. Він навіть в автобусі перевдягався, коли ми їхали до аеропорту. 

– Не задумувався покинути гурт? Ти ж начебто не терпиш подібні закиди…

– Повір, я їх не люблю від цього ще більше. Але я тримаюся від цього якомога далі, оскільки, сам знаєш, я не зможу просто зв’язати чувака по руках і ногах. Паша може, авжеж, в нього тілобудова підходить, я – ні. Єдине, що я можу сказати: “Кірюх, припини, то фігня” – і він якось заспокоїться. Він не такий вже й “порваний”, як його малюють. Я від гурту просто не можу піти, бо бачу, що тут мої ідеї цілком можуть бути почутими, ніж деінде.

“На тих зірок мені дивитись бридко!”

– Ти свого часу казав, що не проводитимеш в своїх соцмережах жодного розіграшу. Це правило досі незмінне?

– Безсумнівно. Ти розумієш, в мене на таку саме фігню попалася моя молодша сестра. Вона сама стала переможницею якогось там конкурсу, де вона там виграла 15 тисяч гривень, чи щось таке, не пам’ятаю… Сам просто факт у тому, що вона їх не отримала! Всі ті люди, на яких вона підписалася, потім якось різко повидаляли свої сторінки в Інстаграмі, вона в сльози, а я те все бачив! Авжеж, що після цього я відразу й заявив, що народ, не чекайте від мене жодного івенту, я не гнида.

– Про це ти дізнався вже в Варшаві, де ти зараз живеш. Там такого немає?

– Я тобі так скажу: оце зараз всі кажуть на кшталт того, що “поляки хитрі, можуть обдурити”! Це далеко не так. В кожній зграї є своя паршива вівця, яка має аудиторію, велику аудиторію, але при цьому складається враження, наче вона щось від аудиторії ховає. В Польщі за цим стежить поліція, на відміну від України, і хоч малий промах – ти попав!

– Сингл “Контракт” саме про це? 

– Переважно про це, хоча далеко не повністю. Ти ж чув, що там слова є: “Целуйте мой контракт…”? Справа в тому, що український шоу-бізнес інколи попахує не геть приємним ароматом. Перед цим я в Інтернеті читав, що начебто там посварилися Аня Трінчер і та, Jerry Heil, як звуть – забув…

– Яна Шемаєва.

– Точно! А Кирило якраз повз проходив, повернувся й каже: “Що це за ляльки?” – і строчка “Кукла Monster High мне под окном в любви клялась” якраз і були взяті саме звідти, з цього інциденту. І це правда, бо на тих “зірок” мені, знаєш, дивитись бридко: одна постійно свою п’яту точку демонструє в таких вигинах, наче самиця голодна, а інша нагадує мені Грету Тунберг, яка поводить себе наче недоторкана незаймана, в якої поїхав дах!

переписка Анни Трінчер та Яни Шемаєвої (Jerry Heil). Фото – видання “Главред”

– Гурт не боїться удару у відповідь?

– Від кого? Від них? В них не вийде нічого, я тобі цілком серйозно заявляю. Варто тільки поглянути на їх аудиторію – якісь неповнолітки, які моляться на них, як на богів! Після того, як кліп на “Контракт” вийшов у мережу, ми з Кирилом сіли, переглянули його, і він каже: “Після цього ті лялечки (Шемаєва та Трінчер) нам носитимуть випивку цілком голі!” І я з ним згоден: поруч з нами ці так звані “співачки” ходитимуть голі, і на ланцюжку, до якого будуть прикуті! 

“Харків як Гельсінкі: люди обожнюють живу музику!”

– Незабаром у вас виступ у Харкові? Що скажеш?

– Скажу лише те, що на мою думку, місто змінилося. Центр та окремі місця виглядають так, ніби ти знаходишся не в Україні, а в ФІнляндії, в Гельсінкі. Принаймні, єдине, що об’єднує ці міста – те, що люди кайфують від живої музики, а те, що ми її даємо, і натовп кайфує – особисто мене точно щасливим робить. Вірю, що цього разу теж буде так.

Не так давно ми вже повідомляли, що гурт “Пошлая Молли” представив відеокліп на нову пісню “Контракт”, в якому пройшовся по українському та російському шоу-бізнесу. Саме тоді й з’явилося припущення, що в відео помітили сліди скандалу між співачками Анною Трінчер та Jerry Heil.

Наразі відеокліп має 7 мільйонів переглядів.

Comments

.,.,.,.