“Хочу вірити, що нас зрозуміє харківська публіка”: Олександр Красовицький про виступи у Харкові

 

Музикант очікує від концерту у Харкові зарядженої атмосфери. 

Фронтмен та вокаліст російського рок-гурту Animal Jazz, Олександр Красовицький, який не так давно позитивно висловився на користь України, зачепивши тему протистоянь з російським урядом в інтерв’ю російському незалежному журналісту Юрію Дудю, розповів нашом кореспонденту щодо власних очікувань від виступу гурту у Харкові, пише kharkov-trend.in.ua.

“Найвища ставка на Харків і Київ”

– Ви покладали великі очікування саме на українські виступи. Чому?

– Бо по-перше, тут нас чекають. Ми не можемо підвести тих людей, які за нами слідкують. Наразі ми хочемо довести, що ми розуміємо весь біль, який українці пережили, коли російські військові увійшли в Крим. Тому якраз найвища ставка робиться на Харків, бо місто майже поруч з Росією, і люди розуміють, хто сидить неподалік. Ми хочемо дати людям надію, що все обов’язково наладиться, і в тому допоможе наша музика. Ну й на Київ, бо це столиця як-не-як.

“Присягаюся, я ненавиджу політиків!”

виступ у Харкові, 2021 рік, архіви клубу “Корова

-Ви не боялися, що вам прилетить за кліп “Час кохати”?

-Мені могло й за “Нашестя” прилетіти, але ж я тут. А по-друге, я ж не винен в тому, що всі політики хворі на голову. І в Україні, і в Росії люди на абсолютно 100% втомилися від того, що ці придурки їздять їм по вухах. А тому вони й хочуть, щоб їх заспокоїли, погладили по голові, щоб вони врешті-решт заспівали про якісь добрі моменти зі свого життя, кохання тощо. Я це все бачив, бо я на сцені стою, і бачу як на такі мотиви тянуться люди. 

-”Імпульс-фест” був останнім заходом у Харкові, де ви відіграли один з найкращих виступів? 

-Абсолютно. Я закохався в Харків, особливо в теперішній. Бо, саме тут, власне кажучи, я почав вчити українську.

– При цьому, Олександре Михайловичу, ви вивчили пісню “Океана Ельзи”. 

– Він нереально крутий. Я не знаю, як саме Слава (лідер гурту, Святослав Вакарчук – прим. автора) керує гуртом, але те, що вони роблять шедеври – відрив голови! “Без бою” то якраз одна з моїх улюблених пісень. Мені було боляче дізнатись, що їх виступ у Санкт-Петербурзі відмінили, бо він сказав, що в Думі сидять жирні, набиті барани з триколором на весь мозок – і виступ відмінили. Забув додати, що через боягузництво, яке вони відчули.

-Тим не менш, вам не здається, що до вас можна прислухатись? Адже в зйомках кліпу “Час любити” прийняли участь дуже велика кількість російських зірок, і Кремль зробить все можливе, щоб не давати їм права виступати? 

– Розповім про все поступово. Прислухатись до мене, кажеш? Я не був на жодній політичній демонстрації, я не машу прапорами, і не скандую – всі ті політичні ігрища, я от вже казав одному вашому чи виданню, чи телеканалу – присягаюся, я їх ненавиджу! Якщо я хочу дати свою оцінку якимось подіям – в мене є мікрофон і є сцена, я там скажу все, що турбує і мене, і людей.

Про зйомки. Я так думаю, що можливо в тих, хто заварив всю цю історію з Кримом з боку Росії, все ще сидить якась мізерна частина совісті. Проти війни виступав Юра Шевчук, а він колись виступав проти війни з Чечнею, і слав прямим текстом Грачова – його ніхто з уряду не чіпав, Ілюха Прусікін – він стільки разів в Україні бував, що навіть вирішив в Маріуполі оселитись і вивчити українську. Він про це сам казав.  

– Як висновок, що ви очікуєте від концерту у Харкові?

– Мабуть точної дати, аби врешті-решті люди змогли потрапити на виступ (сміється). Насправді ж, нічого такого не чекаю, бо я не повинен цього робити, як артист. Артист нічого не чекає, він виходить, і дає. І “Імпульс-фест” тому підтвердження, бо і Animal ДжаZ досить популярний гурт, і мені було цікаво, як сприймуть. Як висновок – шалений натовп, як на сольному концерті в Харкові, де була переповнена зала. Я хочу вірити, що нас зрозуміє харківська публіка: ніхто не намагається нічого штовхати. Я співаю про те, що цікавить перш за все мене: любов, знайомства, розлучення, як знайти свою людину, як знайти свій шлях у житті, що робити зі своєю душею погризаною, як жити в світі з самим собою… ось ці загальні питання, про які Animal ДжаZ і співає. І коли ти це робиш на сцені – все відступає на задній план якої національності гурт на сцені стоїть, що там відбувається в цей момент чарівництва і магії єдиною, знайомою і зрозумілою всім мовою.

Нагадаємо, що Олександр Красовицький не знаходиться під санкціями РНБО України та “Миротворця”, оскільки не підписував “акт про історичну злуку Криму та Російської Федерації”. Харківський виступ гурту Animal Джаz наразі заплановано на 20 листопада 2021 року.

Comments

.,.,.,.