Як вибрати якісну електропилку в Харкові

 

Пилка — незамінна річ у домашньому господарстві, особливо якщо ви живете у власному будинку, за містом. Однак працювати ручним інструментом фізично важко й тут на допомогу приходять бензинові чи електричні, автоматичні пилки.

Скажемо відразу, другі комфортніші для людей, що не мають досвіду поводження з автоматичною пилкою.

У цій статті ми розповімо, як вибрати такий інструмент в Харкові та чому найзручніше замовити електропилу в Optoweek.com.ua.

Як працює електропилка?

Для роботи електропилки потрібна електрична мережа 220 В. Далі, залежно від ситуації, ви, або підключаєте її до розетки, або пилка працює на акумуляторі.

Двигун інструменту запускається натисканням кнопки “пуск”, після чого приводиться в дію редуктор, що дає обертання шині, на якій закріплений ріжучий ланцюг.

Одночасно, масляна помпа подає масло на ріжучу частину, що покращує ефективність роботи інструменту та продовжує “життя” ланцюга.

Як вибрати електричну ланцюгову пилку?

При купівлі електропилки ми рекомендуємо орієнтуватися на її технічні характеристики, оскільки моделей багато й у кожної певний набір функцій.

Крім цих показників, при виборі важливою є торгова марка виробу. Відомий бренд (Bosch, Stihl, Foresta) — це гарантія якості за відповідної ціни. Своєю чергою, невідомий виробник — це невисока вартість, але висока ймовірність того, що інструмент довго не прослужить. 

До речі, якщо бренд вам невідомий, але ви хочете купити саме цю пилку, дізнайтесь про торгову марку — погугліть, поспілкуйтеся на форумах, розпитайте друзів, сусідів. Цілком можливо, що вам вдасться купити хорошу пилку за помірну ціну. Це насамперед стосується вітчизняних виробників, чия торгова марка ще мало відома, але співвідношення ціни та якості є прийнятним.

На що ще звернути увагу при купівлі електроплитки?

Це потужність двигуна, яку слід розглядати з огляду на перелік запланованих робіт.

Так, якщо ви збираєтеся інколи різати гілки в саду, вам вистачить пилки з мінімальними показниками потужності — 1.5-2 кВт. Якщо ж плануються регулярні роботи у великому обсязі, беріть пилку з двигуном — 2.5-4 кВт.

Також при виборі інструменту слід врахувати розташування електродвигуна — поперечне або поздовжнє. Пила з поперечним розташуванням двигуна зручна при вертикальному розпилі (повалені дерева, дрова), але через порушення балансу нею важко працювати. Дорожчі, але й зручніші пили з поздовжнім розташуванням двигуна вважаються універсальним інструментам.

Де купити якісну електропилку в Харкові? Сьогодні найкращі бренди та ціни в країні в гуртово-роздрібному інтернет-магазині техніки та обладнання “Оптовик”, де можна купити все, що потрібно для роботи в заміському будинку та на присадибній ділянці.

Comments

.,.,.,.