Багатоквартирні домофони: що потрібно знати при купівлі та установці

Це важливий елемент безпеки, завдяки якому можна чітко розуміти, хто хоче прийти до вас у гості. Харків’яни зможуть ознайомитися тут із можливими варіантами виконання, забезпечивши собі та близьким безпеку.

Переваги вибору багатоквартирних домофонів

Це важлива покупка, до якої потрібно поставитися серйозно та відповідально. Ось кілька моментів, що в результаті отримує клієнт:

  • віддалений доступ;
  • комфортні умови використання;
  • безпечна доставка пошти та замовлень;
  • підвищений рівень безпеки, контроль відвідувачів.

Стандартний домофон складається із кількох елементів. Це панель виклику, відеодомофон, кабель та електричний замок. Останнє – купується за бажання керувати механізмом дистанційно. Електричний замок характерний більше у котеджах та приватних будинках, ніж у багатоквартирних будинках.

1

Як вибрати багатоквартирний домофон

Потрібно враховувати кілька основних моментів.

  1. Монтажні роботи, тобто наскільки просто встановити систему і скільки цей процес займе часу. Перед покупкою потрібно знати, чи вперше встановлюють пристрій, чи оновлюють вже існуючу систему. Якщо ви не встановлювали раніше слабкоточні системи, тоді не варто експериментувати і цього разу. Підключення такого обладнання потребує спеціальних навичок.
  2. Відеодомофони заслужено вважаються найнадійнішими, адже завдяки їм з’являється можливість оцінити візуально відвідувачів перед тим, як відкрити вхід до будівлі.
  3. Панель виклику має характеризуватись присутністю великої кількості функцій. Сучасні моделі виробники оснащують не лише кнопкою, а й вбудованою камерою з підсвічуванням. Також в панелі виклику знаходиться динамік та мікрофон, завдяки чому і забезпечується якісний, двосторонній зв’язок.
  4. Ціна пристрою. Крім багатоквартирного домофону, потрібно враховувати установку, а також можливі додаткові витрати.

Де замовити багатоквартирний домофон

В інтернет-магазині «Смартел» мешканці Харкова зможуть придбати домофон, який гарантовано забезпечить високий рівень безпеки. Щоб визначитися з покупкою, можна за бажанням звернутися до фахівців компанії зручним для клієнта способом.

Тут представлено велику різноманітність вибору, а ціна залежить від обраного вами типу та кількості квартир. Такий вибір – це грамотний, сучасний підхід до питання безпеки, завдяки цьому можна захистити себе та близьких від приходу небажаних гостей.

1

Comments

.,.,.,.