Які вакансії популярні в Харкові

У зв’язку з пандемією, економічним занепадом та іншими факторами питання пошуку роботи для людей зараз особливо актуальне. Але для тих, хто шукає хороші вакансії Харків завжди знайде що запропонувати. Нові оголошення у відповідному розділі OLX Робота публікуються практично щодня. Трохи терпіння і наполегливості – і ви обов’язково знайдете хорошу роботу. Ми ж розповімо вам про те, які вакансії на поточний момент найбільш популярні в Харкові.

Працівники на виробництво

Харків має дуже великим виробничим потенціалом, адже це великий промисловий центр України. Тому професії, пов’язані з промисловим виробництвом, дуже популярні і затребувані в цьому місті. Постійна потреба в нових співробітниках змушує роботодавців постійно підвищувати зарплату і створювати більш привабливі умови. Навіть різноробочі можуть отримувати більше 10 тисяч грн, а більш вузькі фахівці – 20-30 тисяч грн і більше.

Сфера торгівлі

Мабуть, це одна з найпопулярніших сфер практично у всіх містах. Продавці, менеджери з продажу, мерчендайзери та інші працівники подібного характеру затребувані завжди. Більш того, багато посад передбачають хороший кар’єрний ріст і перспективи. А якщо ви будете працювати безпосередньо з продажами, то дуже скоро навчитеся добре розуміти людей і прокачаєте свій навик красномовства і переконання.

Будівництво

Харків – це місто, яке постійно розвивається і забудовується. Тому каменярі, плиточники, штукатурщики, сантехніки та інші люди зі схожою кваліфікацією точно не будуть сидіти склавши руки. Досвід і навички в сфері будівництва дуже затребувані для Харкова – зарплата деяких фахівців в даній області може становити більше 50 тисяч грн.

Транспортна сфера

Логістика, вантажоперевезення, пасажирські перевезення – все це дуже затребуване в Харкові і досить добре оплачується. На деякі посади ви можете претендувати навіть без досвіду роботи – досить буде вміння водити автомобіль.

Comments

.,.,.,.