Чому сьогодні вигідно купувати нерухомість в Іспанії та як це зробити в Харкові

Попри складну ситуацію у світовій економіці, пандемію та карантин, нерухомість в Барселоні зберігає привабливість для іноземних інвесторів. Більш того, ряд чинників вказує, що найближчим часом обсяги фінансових вкладень в нерухомість в цій країні будуть тільки рости.

Розбираємося, наскільки сьогодні вигідно інвестувати в цей сектор іспанської економіки та чому не варто затягувати тут з купівлею житла.

Як поводяться ціни на нерухомість в Іспанії в поточному році?

недвижимость

Скажемо прямо, похмурі прогнози експертів про обвал цін на іспанську нерухомість, до 25%, в основному не виправдались.

А якщо, щось подібне й було, то, це, скоріше, одиничні випадки. Та й сам процес падіння тривав не більше 2-3 місяців, після чого ціни стабілізувалися і навіть почали потроху зростати.

Так, за даними авторитетного інтернет-джерела з іспанської нерухомості Idealista, середня вартість 1 кв м житла в країні, в 2021 р. становила 1 771 євро, що на 1.1%, вище, ніж у 2020 р. А згідно з інформацією іншого джерела — Національного інституту статистики, у другій половині 2021 р. показники обсягів продажів практично не відрізнялися від цифр “доковідного” періоду.

Яка нерухомість в Іспанії має найбільший попит?

За даними Idealista, що базуються на аналізі пошукових інтернет-запитів, найбільший інтерес до іспанської нерухомості сьогодні проявляють в Америці, Британії, Німеччині та Франції, чиї громадяни найчастіше цікавляться об’єктами, розташованими в курортних регіонах Коста-Брава та Барселона property for sale in costa brava.

Що ж стосується місцевого населення, то іспанці воліють вкладати кошти в заміські будинки в “зелених” зонах, розраховані на одну сім’ю. Пріоритет тут віддається житлу, що знаходиться в локаціях з добре розвиненою інфраструктурою та транспортним сполученням.

На яких об’єктах іспанської нерухомості криза позначилася найменше?

За даними авторитетних джерел, економічна криза на ринку нерухомості Іспанії, викликана епідемією Covid-19, найменше позначилася на новобудовах та елітному житлу, купівля якого в Іспанії дає право на отримання посвідки на проживання.

Чому іспанська нерухомість приваблива для інвестицій?

Всупереч позитивним тенденціям в цьому секторі економіки Іспанії, не можна не відзначити, що криза все ж не пройшов безслідно для місцевого ринку нерухомості. У результаті по сьогоднішній день серед пропозицій про продаж будинків і квартир, можна запросто знайти привабливі об’єкти, що продаються з великою знижкою. Як правило, стандартна причина — кредитна заборгованість або втрата джерела доходу.

 

До речі, це віяння стосується і комерційного сектора, де чинні на сьогодня обмеження змушують підприємців виставляти об’єкти нерухомості на продаж, по свідомо занижених цінах.

недвижимость

 

Comments

.,.,.,.