Яким повинен бути сайт для невеликої компанії та де його замовити в Харкові

Безумовно, наявність сайту у компанії підвищує ефективність ведення бізнесу і сьогодні цей інструмент обов’язковий і для великих, і для дрібних підприємців. При цьому якщо великий бізнес вибирає корпоративні сайти або інтернет-портали, то невеликі компанії часто обмежуються недорогими сайтами-візитками, з невеликою кількістю сторінок, де, як правило, “вміщується” тільки мінімум інформації про послуги, а також контактні дані та зрідка форма зворотного зв’язку. Але чи це правильно?
 У цій статті ми розглянемо питання, чому “візитки” вже “не в моді”, яким повинен бути сучасний сайт для малого бізнесу, і в яка веб-студія https://ifish.com.ua/  у Харкові може вирішити цю проблему.

Чому сайту-візитки вже недостатньо?

Ще кілька років тому сайти-візитки були на піку популярності й вважалися оптимальними онлайн-ресурсами для невеликих компаній, які влаштовували їх скромні можливості та помірна ціна.
Однак часи змінюються, і зростання попиту на товари потребує ширшого функціонала сайтів, а значить, можливостей “візитки” вже недостатньо. До того ж зростає й кількість компаній, а з нею  посилюється і конкуренція, причому не тільки на самому ринку, а й в інтернеті, між сайтами.
В результаті кожне підприємство намагається максимально зацікавити відвідувачів свого онлайн-ресурсу, зробити їх потенційними клієнтами, а для цього доводиться постійно придумувати щось нове. І звичайно, при такому жорсткому пресингу з боку конкурентів однієї “візитки” вже явно недостатньо.
Виникає закономірне питання, — чим її замінити?

сайты

Яким повинен бути сайт для малого бізнесу?

У цьому питанні потрібно виходити з завдання, що стоїть перед сайтами будь-яких комерційних структур. І на сьогодні вона виглядає гранично просто — максимальне залучення клієнтів.
Таким чином, з урахуванням вимог, що зросли, до рівня контенту та функціоналу ділових інтернет-ресурсів, сайт невеликої компанії, повинен включати як мінімум:

  • можливо повну інформацію про підприємство;
  • детальний перелік послуг;
  • каталог товарів, їх зображення та опис.

Обов’язковою є сьогодні й зворотна форма зв’язку.
Якщо ж ви вирішите не обмежуватися мінімум і плануєте замовити просування сайту https://ifish.com.ua/seo-cost/ , ваш ресурс повинен мати понад 10 сторінок унікального контенту, де будуть новини про компанію та сферу її діяльності, корисна інформація для клієнтів, подробиці умов співпраці та інше.
При цьому важлива умова — дані на сайті повинні бути актуальними та регулярно оновлюватися. А для цього ресурсу знадобиться CMS — система управління контентом. Тобто мінімальний рівень вашого сайту повинен бути “базовим” з можливістю розширення і додавання нових функцій. А це завдання під силу тільки справжнім професіоналам.

Де замовити сайт для малої компанії в Харкові?

Одна з кращих в Україні, у своїй області, веб-студія IFISH, пропонує всім, хто планує розпочати свій бізнес з відкриття власного інтернет-ресурсу — створення сайта під ключ  Харків https://ifish.com.ua/website-cost/ , а також їх просування і наповнення контентом, з розрахунком на цільову аудиторію.

Тому, якщо вас цікавить якість “продукту” та його виключно “біле” просування, з раціональним розподілом бюджету та залученням користувачів, без ризику опинитися під санкціями пошукових систем, звертайтеся до нас. Всі поставлені клієнтом завдання, ми вирішуємо — гранично швидко, ефективно та з мінімумом витрат.

Comments

.,.,.,.