В харківському “Мультиплексі” дали оцінку другому трейлеру “Венома 2”

З трейлером “Людини-павука 3” все ще не виходить, але Sony порадувала нас новими кадрами “Венома 2”, до виходу якого півтора місяця, а отже час готуватися до хаосу! З основним сюжетом ми більш-менш розібралися в минулому огляді з нашими товаришами з кінотеатрів Харкова, а зараз настав час деталей, які нам допоміг розпізнати харківський відділ “Мультиплексу”, разом з режисером прокату ТРЦ DАФІ, Іваном Ребеноком, з яким поспілкувався журналіст kharkov-trend. Трейлер показав, як Клітус Кессіді отримає Карнажа, як Sony планує показати симбіота в дитячому віковому рейтингу, а також чому ми чекаємо трейлер “Людини-павука” так довго. Не помітили відповідь – влаштовуйтеся зручніше, ми починаємо! 

Деталі

По традиції, резюмуємо: “Веном 2” – фільм зроблений повністю під контролем японців, і КВМ жодної участі в ньому не приймала. А тому питань про загальний кіновсесвіт чекати не варто. А варто чекати Клітуса Кессіді, який отримає від Едді Брока симбіота, та його подружку, Вереск, яку ми бачили в обох трейлерах. Разом пара вирветься з в’язниці “Рейвенкрофт”, і влаштують хаос, який буде аналогічний коміксам “Максимальна різанина”. Веном виступить проти цього, у якого відносини з Едді Броком трохи зіпсувалися. В коміксах самостійно перемогти Карнажа Веном не міг, і тому йому допомагали Людина-павук та інші герої. 

1

(Вуді Харрельсон у ролі Клітуса Кессіді в трейлері “Венома 2”)

Проте, перша з деталей – передача симбіота. Як ви знаєте, Карнаж – такий собі “син” Венома, а розмножуються представники раси клінтар, до яких належить Веном, брунькуванням, і особливих батьківських почуттів у відношенні до дітей не відчувають. Більш того, ненавмисно закинувши “дитя” в Кессіді, Веном навіть не звернув на це уваги, і про це нічого не сказав Броку. На відміну від кіна, у коміксах Едді Брок сидів з Кессіді у в’язниці, та в кіно все трохи інакше. Клітус покликав Брока, як журналіста для ексклюзивного матеріалу. Едді не розуміє навіщо, та ми з вами все знаємо! Ймовірно, що Кессіді розкрив альтер-его Брока, і захотів отримати собі симбіота. Тому маньяк і кусає Брока в надії скуштувати його кров. І це перша пастка, яка декому здається дурістю: вкусивши людину з симбіотом, та випивши його кров, ви не отримаєте суперсили. Нехай згідно трейлером, так може здатися, та справа знову ж у брунькуванні, процес якого симбіоти не контролюють. Та можливо, що так співпало, що в момент укусу від Венома дійсно відвалився міні-симбіот, заразивши Кессіді. Ну, або він відвалився пізніше, а трейлер просто не зовсім вдало змонтував кадри. Не виключення також і те, що Sony перепише історію, або поєднає факт з початком суперечок Едді та Венома. Адже половина кадрів натякає на те, що разом вони ужитися не можуть. Та це не так вже і важливо.

Хто сильніший?

1

(вигляд Венома у трейлері “Веном 2”)

Важливо те, що укус не повинен бути причиною отримання симбіота. Це подадуть з іншої точки зору. А що буде далі – зрозуміло: Карнаж вирветься на волю, при чому, як зазначалося вище, не один, а з Вереском. Тут теж треба розуміти декілька моментів: Карнаж сильніше за Венома не просто так: затьмарити розум Кессіді симбіоту вдалося легше, через те, що в нього дах поїхав, ніж Веному впоратися з Едді Броком. А по-друге, голова серійного маньяка – не найкраще місце для симбіота, який обожнює їсти людей. Сам Карнаж, об’єднавшись з Кессіді, теж здурів, і вийшов ідеальний симібоз двух маніяків, завдяки якому він і сильніший за Венома. Ну а еволюція підкинула червоному стійкість до звуків, і навіть небагато до вогню – тож, суперник серйозний.

Тим паче, для Венома, поведінка якого трішки заходить за межі розумного. Є в трейлері один кадр, де Веном сидить на даху хмарочоса, на кшталт Людини-павука та інших супергероїв. Схоже, що Едді дійсно намагався стати супергероєм, проте враховуючи, що в цьому відео показали, як Веном зжер бандита – зрозуміло, чому ідея Брока не вийшла. Тому він і зачинився в домі, намагаючись перевиховати симбіота, а враховуючи його фізіологічні примхи – це майже нереально. 

Червоний – значить кривавий 

1

(одна з найжорстокіших сцен у фільмі: Карнаж розбирається з військовим)

Карнаж, в свою чергу, моральних проблем не має, він постійно ситий, і, в тому числі, постійно сильніший за Венома. Окремо хочеться обговорити доволі жорстку сцену вбивства військового. Всі любителі японських мультиків з тентаклями б’ються в екстазі, та ми хотіли б звернути увагу на віковий рейтинг. “Веном 2” заявлений з рейтингом PG-13, а тому кров і насильство в кадрі будуть обмежені. Це викликало у фанатів занепокоєність, бо весь сенс Карнажа – кров та насилля. Адже мова йде про героя, який в коміксах малював графіті на свою честь кров’ю вбитих жертв. І трейлер, здається, показав, що перейматися не варто. Не дивлячись на відсутність крові та насильства, екранізувати Карнажа виходить і в ослабленому рейтингу. Без крові ефект буде не тим, та “Веном 2” обіцяє бути доволі жорстоким, що не може не радувати. Тим паче, що поки що офіційний рейтинг фільм не отримав, а отже рейтинг R, скоріш за все, буде. Врешті-решт, про аналогічне послаблення рейтингу “Загіна самогубців” теж дізналися ледь не в день прем’єри в Харкові. 

Нічого не знаю, моя хата з краю!

1

(Веном лається з Едді Броком, кадр з трейлеру)

Трохи лякає інший факт: ми побачили фінальний трейлер, адже до виходу “Венома 2” півтора місяця. ФІльм анонсовано на 15 вересня, і поки японці не заявляли про перенесення дати. Однак, вони не квапляться запускати PR-кампанію, і причина одна: студія не впевнена у фінальній даті. Багато країн посилюють обмеження, і восени Європа та США знову надавлять на кінотеатри. Ймовірніше, що японці спостерігають за зборами конкурентів, адже поки що ситуація не найкраща: “Годзілла проти Кінг-Конга” не зібрав і півмільярда, “Чорна Вдова”, дай Боже, збере 400, і навіть “Дісней” з Круеллою якось зібрав 200 мільйонів. Поточний рекордсмен Голлівуду, “Форсаж 9” похизується 641 мільйоном доларів, що все одно менше за збори першого “Венома”. 

Тепер розумієте? Якщо якийсь “Круїз по джунглях” з Двейном Джонсоном, або “Шан-Чі” від “Марвел” не зберуть шалену касу, японці подвинуть прем’єру! І вочевидь це буде 16 грудня, коли вийде “Людина-павук 3”, який займе місце “Морбіуса”, а Джаред Лєто піде ще далі. Тут і є відповідь на затягнутість трейлеру Павуччо: Sony не впевнена, що випустить фільм в цьому році, а тому і не хоче показувати трейлер, анонсуючи дату, яку змінить за місяць. Та й хайп буде слабшим: той самий Джеймс Бонд, випустивший трейлер – найкращий приклад. І про ці прем’єри вже всі позабули, і мало хто назве дату виходу. Загалом, справу розкрито!

Буде новий симбіот?

1

(Стівен Грем в ролі Патріка Маллігана)

Ну а щодо “Венома”, то ми все ще не знаємо, як слабкіший за Карнажа, Веном, буде битися з ним та з Вереск на додачу. Залишається лише варіант, який описали в минулому розборі: серед акторів фільму є Стівен Грем, і режисер підтвердив, що зіграє він Патріка Маллігана – поліцейського, який полює за Едді Броком. В коміксах Патрік також відомий, як Токсин – ще одна “дитинка” Венома, до того ж, непристойно сильний! 

Будучи тисячним симбіотом в роді, Токсин неймовірно могутній, і до того ж він дуже добрий. Тож він і виглядає оптимальним кандидатом на допомогу Веному. 

1

(Мішель Вільямс в ролі Енні Веїнг, кадр з трейлеру)

Тим паче, що більша частина фільму буде приділена відношенням Едді з Веномом та його дітьми. Як і з колишньою подругою, яку грає Мішель Вільямс. В одному з кадрів видно, як дивиться на її фотографію Карнаж, зазначаючи, що він хоче помститися. Не треба бути генієм, аби здогадатися, що червоний буде полювати на Мішель. І тут ще одна інтрига: сцена з Жінкою-Веномом з першої частини призвела до фуррору! Маємо сумніви, що Sony відмовить собі в задоволенні показати подібне ще раз. Особливо кумедно те, що новий чоловік дівчини, судячи з усього, знає про Венома. Адже в кінці трейлера він радить парочці відвідати сімейного психолога, коли Веном, лютуючи від того, що Енні не вийде за Едді Брока заміж, ламає новому чоловіку дівчини носа й щелепу. 

По трейлеру видно, що більшість екранного часу приділено Тому Гарді, а тому підвищувати планку очікувань не треба. Хоча б через те, що спецефекти виглядають більш насиченими та веселішими, ніж з першої частини. Та й в цілому фільм виглядає олдскульним супергеройським фільмом з 2000-х. У всесвіт до Тобі Магвайра такий сеттінг зайшов би, як до себе додому. Тож чекати “Венома 2” варто з гарним настроєм! А поки що прем’єра у Харкові запланована на 15 вересня.

Comments

.,.,.,.