Російський колектив Radio Tapok пустили в Харків в неповному складі

В Україну пропустили лише соліста та фронтмена гурту, Олега Абрамова. Подробиці на kharkov-trend.in.uа.

Російський рок-гурт Radio Tapok в Україну прикордонники пустили в неповному обсязі. З чотирьох учасників гурту в Харків прилетів лише фронтмен та соліст гурту, Олег Абрамов. Про це виконавець повідомив у розділі “Ком’юніті” на офіційному YouTube-каналі гурту. 

(Олег Абрамов в готелі “Аврора”. Фото – YouTube)

На момент приїзду Абрамова до Харкова, співакові виповнилося 33 роки. До того ж, в дописі він заявив, що через напружені обставини в Україні, пропустили тільки його одного, тоді як інші учасники наразі знаходяться в російському Білгороді, оскільки український бік попросив музикантів в’їжджати через тиждень, доки стабілізується стан. Також музикант пожартував, що вони заїдуть “на танках і ведмедях з балалайками та тілом Леніна”.

Допомогу Абрамову зголосилися надати місцеві музиканти, оскільки репетирувати з російським співаком вони почали з сьомої ранку на харківському арт-заводі “Механіка”, де 15 лютого відбулася презентація новітнього альбому гурту “Спадок”. Всеукраїнський тур петербурзьких гостей охоплюватиме декілька великих українських міст, і закінчиться аж 8 березня в Сумах. До речі, відеокліп на останню найсвіжішу пісню гурту, “Цусіма”, зібрав близько 2 мільйонів переглядів. 

Для довідки

Гурт Radio Tapok утворився у 2016 році в Санкт-Петербурзі за ініціативою колишнього гітариста та соліста гурту KoЯn, Олега Абрамова. Головною особливістю гурту став переклад світових рок-хітів та стилізація пісень в абсолютно протилежних музичних стилях. Творчість гурту оцінили німецький гурт Oopmh!, які в свій час теж побували в Харкові та шведський гурт Sabaton.

Варто зазначити, що гурт не відвідував з концертами ані анексованого Криму, ані окуповані території Донецької та Луганської областей. 

Comments

.,.,.,.