Дует програмістів-аматорів з Києва та Харкова змусив співати імператора Миколу II поп-хіти

Пізніше стараннями юних “айтішників” “заспівали” герої української студії GSC Game World.

В Інтернеті стрімко набирає популярність вірусне відео, в якому російський імператор Микола ІІ мімітично рухається та співає пісню молдавського поп-гурту “O-Zone” “Dragostea Din Tei”. Користувачі висунули припущення, що його було зроблено у соцмережі “ТікТок”, пише kharkov-trend.in.ua.

Проте пізніше стало зрозуміло, що відеоролик створено за допомогою аматорської програми “Wombo”, авторами якої виступили двоє студентів-четверокурсників з Києва та Харкова, Іван Демиденко та Семен Шухов. Хлопці розповідають: що програма складається з базового програмного коду нейромережі, яка використовується у аналогічній програмі “FaceApp”, проте має дещо інші властивості. 

“Вона особливо ефективно взаємодіє з фотографіями високої якості, бо відтоді здатна змусити зображений об’єкт рухатись, на відміну від “FaceApp”, де просто відеопотік підхоплює накладене фото.” – повідомив Шухов. 

Поруч із російським імператором, аналогічно “співають” та “рухаються” й інші діячі, які брали участь у Першій Світовій війні: турецький султан Мехмед V, німецький імператор Вільгельм II, австро-угорський імператор Франц-Йосип І, король Англії Георг V та інші. Згодом на англогічному відеофрагменті “заспівали” головні герої серії українських комп’ютерних ігор “S.T.A.L.K.E.R.”, сталкер Мічений, найманець Шрам та майор Служби Безпеки України, Олександр Дегтярьов.

З приводу зазначеного нагадаємо: пісня молдавського поп-гурту “O-Zone” “Dragostea Din Tei” має на YouTube 108 мільйонів переглядів. Це одна з єдиних пісень, назву якої досі ніхто у світі не розшифрував. А повноцінний вихід офіційного продовження українського рольового шутера від першої особи, “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля” офіційно відбудеться 28 квітня 2022 року. Наразі розробники проводять тестування геймплею гри.

Comments

.,.,.,.