Кінозали Харкова розпочали підготовку до прем’єри нового бойовика з Томом Гарді

 

Мова йде про другу частину фантастичного бойовика “Веном”.

Харківські кінотеатри вже анонсують неймовірний трейлер другої частини “Венома” з Томом Гарді. Sony врахувала помилки минулої частини, і запустила як перші кадри Карнажа, головного антагоніста фільму, так і прекрасну графіку. До речі, режисер Енді Серкіс вже підтвердив забавні деталі, які ми й озвучимо, але спочатку нагадаємо для тих, хто ще спить: “Веном 2” виходить 16 вересня цього року, і на цей раз дата точно фінальна. Фільм стане повним продовженням оригіналу, який закінчився перемогою на Райотом та примиренням між Едді та Веномом, пише kharkov-trend.in.ua.

Нове кіно

актор Вуді Харрельсон в образі суперзлодія Карнажа. Кадр з трейлера

Але на сцену вийде Карнаж у виконанні Вуді Харрельсона, підозрілий детектив, дивна дівчина у клітці, і нова історія, про яку натякали у трейлері. Ну а початок взагалі символізує про то, що парубоцькі вечори між симбіотом та Броком такі собі. Тим, кому не подобається гумор, пояснимо: Sony не намагається копіювати Marvel. Це адаптація канонічних коміксів про Венома, де поводився він як тупуватий неповнолітній “гопник”. Тут претензій до режисера немає, як і в тому, що Клетус Кессіді занадто вже нагадує Джокера Хоакіна Фенікса, адже в коміксах, по суті, так і є. Тільки от Карнаж більш шалений.

Парубоцьке життя

Веном готує їсти. Кадр з трейлера

Ну а початок трейлера дивовижний ще й тим, що демонструє як саме Едді та Веном взаємодіють, коли живуть разом. По-перше, голос симбіота бідолаха постійно чує в своїй голові, тому Едді і пояснює продавчині в магазині, що тій каже симбіот. Саме тому й виглядає Брок, як Бен Аффлек під час запою. Судячи з усього, зі сном у хлопця великі проблеми, але не з його альтер-его, бо відчуття на кшталт того, що його секрет знають всі – оманливе. Якщо забули, то Веном в кінці минулого фільму з’їв злочинця прямо в магазині, а тому логічно, що продавці знають про симбіота. 

Але крім пані Чен проблему мало хто знає. Хіба що Карнаж, бо персонаж Вуді Харрельсона в своєму діалозі дає це зрозуміти. А ще, звертаючись до Брока, говорить, що: “ми за тобою сумували”, подаючи себе у множині. Швидше за все це брехня, бо в трейлерах закадровий голос героя найчастіше всього беруть з інших уривків фільму. А тому й з’являються великі сумніви, що у кадрах з в’язниці Карнаж вже знаходиться в тілі Кессіді. Це нагадує гру монтажу.

Чорний та червоний

актор Том Гарді в образі Едді Брока. Кадр з трейлера

Орієнтуватися варто лише на кадри, де Брок відвідає злочинця у в’язниці. Для тих, хто дивився першу частину, це не секрет. Секрет лише в тому, що хлопці були знайомі до подій кіна, враховуючи те, що працює Едді журналістом, при чому доволі екстремальним – це зрозуміло. Незрозуміло лише як саме Кессіді отримає симбіота. Але трейлер малює аналогічну ситуацію з коміксів: так в злочинця вселився симбіот якраз під час перебування Едді у в’язниці. Веном, сам того не знаючи, породив потомство. Різниця лише в тому, що у коміксі Брок теж сидів у в’язниці, а у фільмі просто прийде до Кессіді по інтерв’ю.

Карнаж. Кадр з трейлеру

Але схоже, що ситуацію можуть залишити ідентичною. Бо перша демонстрація нового симбіота відбувається якраз тоді, коли Кессіді збираються стратити. Смішно, але сам процес дуже схожий на аналогічну демонстрацію Венома з першого трейлера. Правда тут Sony все оформила більш насиченими фарбами, та й подружку Карнажа встигла показати. 

Крикливе дівча

акторка Наомі Харріс в образ суперзлодійки Вереск. Кадр з трейлеру

І тут гадати не треба: особу темношкірої дами в клітці підтвердив особисто режисер Енді Серкіс. І судячи з його слів, перед нами суперзлодійка Вереск, яку в коміксах з Карнажем багато що об’єднує. По-перше, вони однаково скажені: адже при затриманні поліцейські вистрілили дівчині в голову, чим звели її з розуму, а пізніше вона вмовила Карнажа втекти з в’язниці “Рейвенкрофт”, що теж видно у трейлері. Вереск була одним з центральних героїв арки коміксів “Максимальна різанина”, на якому і побудовано сюжет фільму. В ній разом з Карнажем вони зробили щось на кшталт родини, яка влаштувала в місті справжню різанину! Бо Вереск хоч і не симбіот, проте чудово вміє пробуджувати в людях лють, зводячи їх з розуму. Також дівчина бавиться левітацією і вміє маніпулювати емоціями людей. 

Але головна її зброя – власне кажучи, вереск, який ми бачили в одному з кадрів. Кричить панночка так, що бідоласі Веному буде непереливки. В коміксах так і трапилося, бо битися з Карнажем хто тільки не прийшов! Туди заглядав і Людина-павук, і хотілося б вірити, що Едді Брок отримає підтримку, але трейлер спростував таку думку, оскільки Карнаж сказав, що допомоги не буде – і відразу ж хлопнув на столі павука. Натяк більш ніж очевидний, та й сам режисер натякнув, що на Павуччо розраховувати не варто. 

Але хто в подібному випадку протягне Броку руку допомоги? Відповідь ще більш цікава, і вона в персонажі актора Стівена Грема. Він грає у “Веномі 2” поліцейського. Хлопець засвітився в парі кадрів, і на виручку знову підійшов режисер. Він пояснив, що коп буде від самого початку полювати на Венома та Едді Брока, що трохи підтверджує сцена з трейлера, де хлопці йдуть коридором, і Веном відділяється з явним наміром зжерти полісмена. 

Новий симбіот?

актор Стівен Грем в образі Патріка Маллігана, ймовірного супергероя Токсина

Але в чому ж перчинка? В тому, що пан Серкіс підтвердив ім’я поліцейського, і звуть його Патрік Малліган, а в коміксах цей тип відомий як симбіот Токсин, при чому один з найсильніших. А отримав його Патрік якраз під час зустрічі з Карнажем, який так само як і Веном, посадив в бідного чоловіка симбіота для зростання. Та оскільки в родовій лінії Венома він аж тисячний, то й вийшов просто неабияк сильним, а що найголовніше – дуже добрим. Токсин неймовірно швидко переборов бажання їсти людей і відмітився купою гарних вчинків, яким здорово допомагали його здібності. На відміну від Карнажа й Венома, в нього повний імунітет до вогню й звуків, а ще може бути повністю незалежним від людини-носія. Якщо чорний і червоний вимушені завжди знаходитися у своїх носіїв, то Токсин – незалежний, однак Маллігана любить, і разом хлопці багато з ким боролися. 

А саме тому є шанс, що Токсин не причина “Венома 3”, а той герой, який з’явиться у другому фільмі. Бо по-перше, самому проти дуету героїв Наомі Харріс та Вуді Харрельсона Тому Гарді протистояти не вийде. Ну а по-друге, ми маємо фото зі зйомок. 

Підмога буде?

фото зі зйомок “Венома 2”. Джерело: “Твіттер”

На одному з них дублер англійця катається на руках іншого дублера в костюмі зі спандекса. Все це відбувається на зеленому фоні, і не важко здогадатися, що мова йде про двух симбіотів. Але другим не може бути Карнаж, бо з Веномом вони будуть ворогами, і можливо, що то й є Токсин, який прибуде на фінальну битву. Врешті-решт, якщо не він, то хто? Мало того, що для зустрічі з Людиною-павуком зарано, то тепер і “Веном” з “Морбіусом” підливають масло у вогонь.

В трейлері фільму з Джаредом Лето ми бачили графіті з Павуччо в костюмі Тобі Магвайра. В трейлері “Венома 2” відбувається продовження дивних речей, бо логотип та дизайн газети “Щоденний горн” (Daily Bugle) запозичили з фільмів з Тобі. Він виглядає ідентично, і не схожий на те, що ми бачили у другому фільмі з Томом Голландом.

Останні секрети

Більш того, там редакція нагадує онлайн-видавництво, але бити тривогу раніше не варто. Бо по-перше у всесвіті Тобі, Веном вже був. а по-друге Sony бере готові шаблони зі старих запасів, а тому жахливого тут нічого немає.

Як немає і в наступному посиланні, бо на долю секунди, коли коп закриває газету, можна побачити її вміст, в заголовку якого видніється англійське слово “..engers”, що дуже вже нагадує “Avengers”, тобто “месників”. Щоправда, в англійській є і схожі слова, але це супергеройське кіно, і тут посилання не просто так. Але на нашу думку, це з 90% ймовірністю пусті слова, враховуючи те, що між Sony та Marvel йде ледь не війна. Історія буде навколо Венома, і тільки навколо нього. Адже успіх першого фільму ще треба підтвердити. Якщо друга частина вибухне як воднева бомба, тоді можна буде думати над теоріями спільних всесвітів, або поверненні Павуччо. Та поки що для цього зарано.

Веном прийде восени

актор Том Голланд у образі Людини-павука. Кадр з фільму “Людина-павук 2: Далеко від дому

Щоправда, виходить “Веном 2” занадто близько з “Людиною-павуком 3”. Враховуючи, що обидва проєкти належать японцям, останні цілком можуть зробити взаємний PR, включивши героя у сцену після титрів. А повернувшись до трейлера, на стіні, яку розмалював у в’язниці Кессіді, особливо важливих написів немає. Саме тому, мабуть на сьогодні все. Більше за нас скаже тільки трейлер.

https://www.youtube.com/watch?v=KGiy32SVOBw
 

Пишіть в коментарях, як вам трейлер “Венома 2”, і чи підете ви на фільм?  

Comments