“Якого року ця новина?”: харків’яни посміялися зі словесної атаки російського олігарха на Потапа й Настю Каменських

Українське співоче подружжя Потап (Олексій Потапенко) та Настя Каменських встигли потрапити в черговий скандал на фоні «особистих любовних ігрищ та хамовитої поведінки» Про це повідомив перший світовий незалежний телеграм-канал «Курятник» у співавторстві з інтернет-видавництвом «Lifedon». Далі на kharkov-trend.

Як повідомляє інсайдер, українські артисти відпочивали у Майамі, і скористалися послугами сервісу прокату автомобілів «Pugachev Luxury Car Rental», яка належить російському олігарху Марку Пугачову, який має пряме відношення до бренду «GQ», і якого також підозрюють у зв’язках з російським урядом. Однак, Пугачов не здогадувався, як саме обернеться для нього співпраця з українськими артистами. 

За повідомленням інсайдера, Потап і Настя орендували автівку під час свого відпочинку, а повернули її, просто написавши йому в приватні повідомлення за короткий час до вильоту, залишивши машину просто в аеропорті замість доставки машини назад у салон. Також відомо, що коли авто знайшли у аеропорту, його стан бажав бути кращим: в салоні були специфічні запахи, дуже брудно, на сидіннях була незрозуміла рідина, яка мала специфічний запах, а також при огляді співробітники автосалону знайшли залишки кокаїну.

 

1

Адміністратори телеграм-каналу наголосили, що зіркова пара ніколи не приховувала того, що вміє відпочивати з розмахом. За їх словами, вони зізнавалися, що «займаються сексом і в літаку, і в автобусі, і в гримерці під час гастролей». Також олігарх відзначив, що серед усіх відомих гостей з України, ввічливістю та інтелігентністю відзначився лише співак Макс Барських. В інших випадках він робив анонс лише на тому, що «порядну і ввічливу поведінку» мали лише російські виконавці, в основному Тіматі (Тимур Юнусов), якому заборонено в’їзд в Україну.

Власне кажучи, ми бачимо, що підтвердження слів бізнесмена знайшлося в інтерв’ю YouTube-каналу «Big money», в якому цей момент і прослизнув. Але оскільки артисти цей інцидент поки що не коментували, не до кінця зрозуміло, чи дійсно володіє цією інформацією олігарх, чи просто вирішив підлити масло у вогонь. 

Ця новина після поширення у телеграм-каналі швидко отримала обговорення. «Нісентіниця!», «Якого року ця новина? Вони останній раз в Майамі були чортзна коли!», «Був анал» – посипалося в коментарі від харків’ян та читачів з інших міст.

Російські ЗМІ відразу охрестили співачку «наркозалежною», через те, що у серпні минулого року вона опублікувала оголену фотографію і поміркувала про єднання з природою і любов’ю до літа і нудизму, начебто в теплу пору року раз на місяць гуляє голою на природі на самоті. А адміністратори в жарт закінчили новину тим, що щиро сподіваються аби в подружжя «не було незтриманості, а білий порошок, який знайшли в салоні – елемент любовних ігор».

Comments