Фільм про Кузьму Скрябіна найбільше чекають у Харкові

Три дні тому минуло 6 років, як не стало легенди української музики, фронтмена і вокаліста гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, також відомого як Кузьма Скрябін. У Харкові на честь дня пам’яті співака у опитуванні міської фан-спільноти у Фейсбуці відбулася заява з приводу того, шо найочікуванішою вітчизняною кінострічкою виявився фільм «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами повісті співака, виданою у 2006 році. Далі на kharkov-trend.

Як повідомляють адміністратори спільноти, вшанування пам’яті музиканта мало відбутися у рамках проведення фанатського творчого вечора, однак в рамках епідеміологічного стану, захід був не проведений. Однак таким чином вони висловили свою повагу до кінострічки, вихід якої очікується на осінь цього року. 

Слід нагадати, що зйомки фільму розпочалися у серпні минулого року за підтримкою Держкіно України, а роботу над зйомками взяла на себе компанія «StarLightMedia». Також було підібрано різний реквізит для фільму, щоб відтворити антураж 90-х років.

1

Режисером виступила Ольга Ряшина, яка вже створила кінострічку «Секс і нічого особистого». У тому ж році після завершення української частини зйомок, стало відомо, що самого музиканта зіграє актор Івано-Франківського драмтеатру Іван Бліндар, а також компанію йому складуть учасниця 10 сезону талант-шоу «Х-фактор» Марія Стопник, яка зіграє дівчину Кузьми, Барбару, та Володимир Гева, який зіграє друга музиканта, Віталія Бардецького (Барда). А за сюжетом, український молодий музикант Кузьма купує собі старенький автомобіль «Побєда», і відправляється разом зі своїм приятелем Бардом прямісінько в Німеччину, аби поміняти її на шестисотий «Мерседес». Також після послаблення карантину, відбудеться момент зйомок у Німеччині, і пост-продакшн. За жанром фільм очікується, як пригодницьке роуд-муві.

Тож, як бачимо, вже незабаром нас буде очікувати активна пригода, і одночасно подорож з України до Німеччини, насичена атмосферою, про яку можна тільки мріяти: адже фільм охоплюватиме події в Німеччині якраз після падіння Берлінської стіни, і можна буде поспостерігати за життям німецької молоді того часу. Згідно заявам, фільм обов’язково порадує всіх, кому небайдужа творчість гурту «Скрябін», і тих, хто думає, що український кінематограф потихеньку здає позиції. 

Окрім частини зйомок у Німеччині, частина зйомок проходила у Львові та Києві. Загалом фільм охопив близько 53 локацій. Творці переконують: фільм не дарма так затягується, оскільки майже весь антураж продуманий до дрібниць, навіть колір «Побєди», бо саме жовтою машина й буде, роблячи акцент на тому, який характер був у Кузьми.

До речі, це не перший кінодосвід у Івана Бліндара. Актор знімався у таких кінострічках, як «Кров’янка», «Коли падають дерева» та «Сквот 32».

Comments

.,.,.,.