Запрошеним гостем цьогорічного “Ханіфеста” стане японський актор

Японський актор озвучування Норіакі Сугіяма стане запрошеним гостем щорічного харківського поп-культурного фестивалю «Ханіфест». Фестиваль завжди проходив на протязі кінця серпня – початку вересня, і дорівнював за розміром видатному на весь світ фестивалю «Комік-кон», пишет “kharkov-trend.in.ua“.

Інформація була оприлюднена на офіційній сторінці актора у «Твіттері». До того ж, Сугіяма планує відвідати декілька дитячих будинків міста в рамках японської програми допомоги дітям-сиротам з малозабезпечених країн. Тому таким чином, японець висловить свою повагу до дітей-сиріт, які так полюбляють японську поп – культуру. 

Поп-культурний фестиваль «Ханіфест» проходить щорічно, однак в минулому році через спалах коронавірусу всі масові заходи в місті були припинені. Приїзд актора до Харкова, до речі, теж залишається під запитанням, оскільки за повідомленням організаторів фестивалю, все буде залежати від влади.

Подібне запрошення вже було в Києві, коли запрошеним гостем «Комік-кону 2018» став американський актор Джон Ріс-Девіс, який відомий всьому світу за роль гнома Гімлі у трилогії Пітера Джексона «Володар перснів». Тепер аналогічне запрошення відбудеться й у Харкові, адже якщо дійсно буде послаблено карантинні міри, це буде значним аргументом, аби відвідати цей захід.

Тож, як бачимо, ми можемо повторити те, що може відбутися в Києві, і запросити людей, які своїм візитом порадують мешканців і гостей міста, але нажаль, не можна казати остаточно, що це буде так: коронавірус скрізь, і якщо він знову активізується – про масові заходи можна знову надовго забути.

А про ймовірного гостя відомо досить багато цікавого: Норіакі Сугіяма – відомий в усьому світі японський співак і актор озвучування, яких в Японії називають сейю. Його найвидатніша робота – телевізійний мультсеріал «Наруто», який транслювався на протязі 15 років (2002-2017 рр.), і перетворився на всесвітній культурний феномен. Сугіяма озвучив одного з головних героїв серіалу, Саске Учіху.

фото

(Норіакі Сугіяма вітає з Днем Народження свою колегу, акторку Чіо Накамуру. Телеканал «TV-Tokyo», 2011 рік)

Перший візит актора в Україну наразі запланований на серпень-вересень 2021 року, спираючись на епідеміологічну ситуацію. А нещодавно з’явилася неперевірена інформація про те, що ймовірно компанію Сугіямі складуть його колеги за роботою над мультсеріалом – Казехіко Іноуе та Чіо Накамура.

Comments