“Після стількох років? – Завжди:” Гаррі Поттер повертається у Харків мовою оригіналу

В кінотеатрах мережі «Планета Кіно» в чотирьох містах України, в тому числі, і в Харкові, стартували покази чотирьох фільмів про Гаррі Поттера у форматі 4DX. Про це оголосив український підрозділ «Warner Bros.», пишет “kharkov-trend.in.ua“.

«Хто не маггл – гайда у кіно!», – підписали своє повідомлення кіномайстри.

На протязі з 25 по 31 листопада буде показано чотири фільми: «Гаррі Поттер та філософський камінь» , «Гаррі Поттер та Таємна кімната», «Гаррі Поттер та в’язень Азкабану» та «Гаррі Поттер та Келих вогню» . Всі фільми будуть демонструватися виключно англійською.

4DX – технологія, яка займається створенням власного відчуття присутності. Аби цього досягти, компанія «CJ 4DPLEX» з Південної Кореї, займається прописуванням ефектів, які відчуватиме глядач, сидячи в рухомому кріслі, – вібрацію, вітер, бризки води, запахи і багато іншого.

Прем’єра першого фільму, «Гаррі Поттер та філософський камінь» відбулася в листопаді 2001 року, а режисером виступив Кріс Коламбус, роботою якого також виступає відома на весь світ різдвяна комедія «Один вдома». Стрічка отримала три номінації на премію «Оскар» – за найкращі декорації, кращі костюми і кращий оригінальний саундтрек.

(промо-постер четвертого фільму «Гаррі Поттер та Келих Вогню»)

Зараз у кінотеатрах проходить показ «Гаррі Поттер та Келих Вогню». Фільм вийшов у 2004 році, а режисером виступив Майк Ньюелл, який відзняв «Принц Персії: Піски часу». Четвертий фільм отримав номінацію на «Оскар» за найкращу роботу декораторів, а актор Рейф Файнс, який зіграв Темного лорда Волдеморта, отримав кінопремію MTV за найкращу кінозлодійську роль.

А вам подобається «поттеріана»?

Comments