Знаковий кінопоказ Харкова. Вхід вільний

У п’ятницю, 14 лютого відбудеться дискусійний показ знакового фільму. По-перше – це про Україну, про історичні переломи нашої країни в долях окремих героїв. Це спільна робота українських і відомих американських фахівців. Можливо, дворічна робота над цією документальною стрічкою послужить початку міцних традицій співпраці, у чому український кінематограф сильно потребує. 14 лютого о 17.00, показ пройде в рамках кіноклубу «Нова Україна» в Прес-клубі на вул.Гоголя 9-Б, пише kharkov-trend.in.ua.

Більше двох років працювала найтитулованіша команда професіоналів, коли приїжджала в Україну знімати кіно. Команда американців підібралася солідна, якщо фільм і далі буде презентовано на міжнародних фестивалях документального кіно, то глядач прийде на ці прізвища. Режисер фільму Стів Гувер – переможець найпотужнішого кінофестивалю «Сандерс». Виконавчим продюсером стрічки виступив Теренс Малік – володар «Золотої пальмової гілки» в Каннах, композитором – «оскороносець» Атікус Росс, звукорежисером – Джордж Сімпмон, який працював на фільмам «Втеча з Шоушенка» і «Догма».

Фільм «Майже святий» отримав гран-прі фестивалю авторського документального кіно «Артдокфест» і ряд престижних нагород на міжнародних кінофестивалях.

«Майже святий» – це документальна стрічка про людину на своїй війні.

«Ми не будемо говорити про любов, ми покажемо про справжньої Любові, змінює світ і людей, які воюють на своїй власній війні» – анонсує оголошення кіноклубу.

Кінострічка, яка руйнує всі стереотипи і змушує задуматися над вічними цінностями, розповідає про священика і місцевого лідера громадської думки з Маріуполя Геннадія Мохненко, який зробив собі ім’я, силою забираючи бездомних дітей-наркоманів з вулиць міста. Він заснував Республіку пілігримів – дитячий реабілітаційний центр, який став домівкою для колишніх безпритульних. Тим часом центр «Крокодила Гени», як називають його знайомі, перетворився в не зовсім зрозумілу структуру … До того ж в місто приходить війна з усіма ознаками «руського міра».

Про людей, ламають систему і поспішають робити добро за сприяння кіноклубу «Docudays UA» організатори запрошують безкоштовно подивитися і обговорити фільм. Як завжди на такі заходи цього клубу вхід вільний.

Comments