“Все так і було задумано”: скандал навколо виступу Ірини Білик в Харкові

У Харкові розгорівся скандал, пов’язаний з виступом популярної естрадної співачки Ірини Білик. Далі розповість “Харків.Тренд”.

Як розповіли в соціальних мережах розгнівані фанати співачки, коли вони йшли на концерт, то очікували приємних вражень і музики, але заспівавши три пісні артистка пішла зі сцени. Як в результаті виявилося, пішла Ірина не тільки зі сцени, а в цілому і з залу, де проходило шоу. Фанати, почекавши якийсь час зрозуміли, що концерт закінчено і співачка більше на сцену не вийде. З урахуванням того, що квитки на виступ доходили в ціні до 1200 гривень, фани не стали терпіти подібне звернення з собою і багато написали заяву в поліцію за фактом шахрайства. До того ж даний інцидент сильно похитнув репутацію артистки і на неї обрушився шквал критики в соціальних мережах як на її офіційних сторінках, так і в фанатських групах.

У відповідь на подібну критику Ірина Білик не стала відмовчуватися, ігнорувати те, що відбувається і зробила заяву в якій посилається на те, що винен у трагедії організатор концерту, а не вона. Співачка зазначила, що в договорі йшлося тільки про три композиції і вона не знала, що станеться подібна ситуація, оскільки це був не сольний концерт.

«Окремо для всіх, а також для ЗМІ хочу пояснити:« Мій виступ вчора, 12.11 в Харкові було чітко регламентовано з організатором, тобто наші домовленості обмежувалися трьома піснями», – заявила Ірина Білик.

Вона зазначила, що ні про який сольний концертіне могло бути й мови, і що всі докази у вигляді договорів вона готова надати правоохоронцям.

Більшість фанатів увійшли в положення артистки і переключили свій гнів на організаторів конкурсу.

Comments