В Харкові пройшов грандіозний концерт групи “Apocalyptica”

4 листопада в Палаці студентів Національної юридичної Академії пройшов грандіозний концерт групи “Apocalyptica”. Знамениті музиканти відомі публіці як фінська група інструменталістів, що грають на віолончелях, які прославилися кавер-композиціями на відомі метал-групи. Надалі, після завоювання популярності “Apocalyptica” почала випускати композиції власного твору, пише kharkov-trend.in.ua.

На даний момент група дуже популярна серед любителів інструментальної музики або напрямку метал.

Концертний зал, в якому проходив захід був заповнений фанатами групи, незважаючи на те що квиток на концерт стартував від 500 грн. В цілому атмосфера була дуже вибухова. Солісти групи розкривалися на повну і до речі виступали вони зі своїм найпопулярнішим альбомом, зал шумів і підтримував артистів. Був момент коли фанати взялися підспівувати улюбленим виконавцям і це при тому, що група є інструментальною.

Атмосфера панувала дружня і натхнена, задоволені поціновувачі фінської групи ділилися враженнями прямо виходячи із залу після концерту, навіть якщо не були знайомі між собою. Також багато хто встиг навіть поспілкуватися з улюбленим гуртом і взяти у них автографи, соціальні мережі буквально заполонила хвиля фото з задоволеними фанатами, які фотографувалися зі своїми кумирами.
Заходи подібного роду не завжди викликають такий фурор серед місцевих жителів, але якщо говорити про даний концерті, то це точно не про нього.

Comments

.,.,.,.