Новою Міс Україна стала харківська красуня Маргарита Паша

Після перемоги на батьківщині харків’янка Маргарита Паша представлятиме Україну на конкурсі «Міс світу 2019» який відбудеться в грудні в столиці Великобританії Лондоні, повідомляє kharkov-trend

Конкурс краси «Міс Україна» пройшов в Києві 12 вересня. Переможницею серед безлічі конкурсанток на титул першої красуні країни стала Маргарита Паша з Харкова, повідомляється на сторінці конкурсу в Instagram.

Маргарита Паша

Тепер, після перемоги в Києві харків’янка представлятиме Україну на конкурсі “Міс світу 2019”, який відбудеться в Лондоні в грудні.
Як значиться на сайті конкурсу краси «Міс Україна», титул «Міс Ukraine Earth 2019» отримала Діана Шабас, а Марина Кіосе стала «Міс Ukraine International 2019».

З досьє на Маргариту Пашу, розміщеному на сторінці конкурсу в Instagram, відомо, що їй 24 роки, її зріст становить 147 сантиметри. Також вона є майстром спорту з художньої гімнастики. Переможниця конкурсу «Міс Україна» в майбутньому мріє пов’язати своє життя і кар’єру з політикою, а у вільний час вишиває бісером. Улюблена тема Маргарити – ікони. Також активно займається спортом для підтримки форми.

Крім активного способу життя та спортивних успіхів в скарбничці нової Міс Україна – навчання у ВНЗ. У минулому році Маргарита отримала ступінь магістра за спеціальністю «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». На сьогоднішній день є студенткою Київського інституту міжнародних відносин. Своєю спеціалізацією Паша вибрала міжнародне право

Comments