Lara Meet Up : вперше в Харкові та Україні

 

25 травня 2019 року в Харкові пройде перший мітап, який стане у нагоді всім представникам сфери IT, адже він буде присвячений розробкам з використанням РНР фреймфорка. Докладніше розповість Kharkov-trend.

Що таке фреймворк?

Цим англійським словом називають шаблони, або по-іншому “каркаси” для програмної платформи, що визначають архітектуру програмної системи. Фреймворк полегшує поєднання та розробку програмних модулей. Іншими словами – це набір кодів чи допоміжних програм, які в подальшому допомагають створенню єдиної програмної системи. Використовується у сфері веб-програмування. 

Як буде проходити Lara Meet Up?

За наданою інформацією, спочатку Lara Meet Up планували провести у вигляді конференції, але через нестачу спікерів організатори  вирішили змінити концепцію і провести зустріч. Протягом заходу ви матимете можливість ознайомитися з новими трендами від багатьох ведучих спеціалістів, що використовують програму “larawell”, особисто задати питання, що турбують вас, а також здобути позитивні емоції та натхнення. Поспілкуватися та надати поради всім присутнім зможуть спеціальні гості, серед них : Ілля Сакович – засновник open-source організації під назвою “Coderello”, Артем Петров – викладач РНР на курсах A-level та спікер, Вячеслав Басенко – технічний директор (СТО) компанії Spd load та спікер.

Де буде проходити мітап?

Відвідати Lara Meet Up ви матимете можливість за адресою : вулиця Благовіщінська 1, простір для проведення заходів Fabrika Space. Цікавим фактом є те, що мітап буде корисний не тільки досвідченим працівникам сфери IT, але й новачкам, які тільки починають роботу з “larawell”.

О котрій починається Larawell?

Доповіді від запрошених гостей ви можете почути вже з 11:00.

Comments

.,.,.,.