Приватний скандинавський садок Happy Life: чому обирають

Буквально кілька годин тому у мене відбулася розмова з гарною молодою жінкою. В розповіді вона поділилася, що всього місяць як вийшла на роботу, що у неї двоє дітей, яких зовсім недавно записала в приватний скандинавський садок Happy Life.

При, здавалося б, стресовому періоді життя — вихід із декретної відпустки (який було б логічно назвати декретна робота) та записом дітей у садок (а це — зазвичай примхи та плач вранці), жінка виглядала спокійною, щасливою і навіть відпочившою.

Виявилося, що важливо правильно підійти до вибору дитячого садка в Харкові.

У цій статті поділимося досвідом підбору дитсадка щасливою мамою двох малюків, які ходять у садок та ясла з гарним настроєм.

Особливості приватного скандинавського садка Happy Life

Розглянемо критерії вибору з урахуванням приватного скандинавського садка Happy Life, оскільки саме сюди ходять діти знайомої.

Насамперед, вона хотіла:

 • щоб дітям було комфортно
 • щоб проводилися заняття, що розвивають
 • щоб вихователі прислухалися до малюків і поважливо ставилися до їхніх почуттів, враховували їхні інтереси
 • щоб заняття ґрунтувалися на грі, а не на зубрінні
 • гнучкий підхід до харчування та сну
 • безпека
 • власний ігровий майданчик

Ці критерії стосувалися дітей, для себе знайома хотіла дитсадок із зручним паркуванням та ефективною транспортною розв’язкою, щоб зручно було добиратися додому і на роботу.

1

Також було важливо, щоб приміщення радувало ремонтом та світлими кімнатами, крім того у групах мають бути сучасні іграшки.

Коли я виписала побажання, — ділилася процесом жінка, — я стривожилася, адже складно знайти все це в одному місці, однак почала пошук, адже в Харкові багато приватних дитсадків і надія відшукати відповідний варіант була.

1

Переглянувши безліч пропозицій як муніципальних, так і приватних дитячих садків, наша знайома зупинила вибір на групі дитсадків Happy Life, що максимально відповідає критеріям відбору.

Серед варіантів відвідування, що складаються з англійського та скандинавського дитсадків та клубу для дітей та дорослих, для двох малюків обрала скандинавський садок Happy Life. У цьому дитячому садку її залучила система освіти, яка об’єднала найкраще з багатьох педагогічних методик та спрямована на виховання щасливих дітей.

1

При цьому важливо, що приватний скандинавський садок Happy Life пропонує:

 • 5-разове харчування, серед яких 2 рази – фруктова тарілка (переважно не викликають алергію яблука та банани), також контроль питного режиму дитини
 • маленькі групи – 8-12 осіб
 • сон з любові – під спокійну музику, у невеликому ліжечку, з урахуванням звичок дитини (можна спати з улюбленою іграшкою, якщо треба – дитину погладять по спинці), також проходить пробудження – спокійно, без стресу
 • прогулянки на свіжому повітрі — багато часу, а в теплу погоду діти навіть сплять на повітрі, благо скандинавський садок Happy Life розташований у зеленій зоні Харкова

Жінка ще довго натхненно розповідала про переваги приватного скандинавського садка Happy Life, а я слухала і раділа: як добре, що у батьків є вибір і вони можуть спокійно водити дітей у сучасні дитсадки, не переживаючи за їхній емоційний стан та безпеку.

1

 

Comments

.