Інгалятори для лікування хвороб дихальних систем

Протягом життя кожна людина стикався з такою проблемою як застуда. Часті респіраторні захворювання дають ускладнення на роботу внутрішніх органів: легенів, травної системи, серця. Таке поширене захворювання як ангіна негативно позначається на стані всього організму, що може спричинити за собою проблеми з серцем, запалення нирок, ревматоїдний артрит. Вкрай важливо своєчасно почати лікування при перших ознаках застуди, в іншому випадку це може обернутися серйозними ускладненнями.

Інгалятор або небулайзер – прилад для введення лікарських засобів через дихальні шляхи. За допомогою цього пристосування можна забезпечити швидке надходження лікарського засобу до тонким структурам легких: бронхіолах і альвеол. В ароматерапії такі апарати використовують для надходження в організм летких ефірних масел. При необхідності можна замовити інгалятори в магазині медичної техніки.

Види інгаляторів

 • Від кашлю.
 • При бронхіальній астмі.
 • Для носа.
 • Для горла.
 • При запаленні мигдалин.
 • При запальному процесі в гортані.
 • При фарингіті.
 • При респіраторних захворюваннях.
 • При муковісцидозі.

інгаляції

Для чого потрібні інгаляції

Головне призначення інгаляції – розрідження мокроти і її виведення з бронхів і легенів. Наночастки лікарських речовин в складі аерозолю осідають на дихальних шляхах, а потім поширюються по організму.

Засновником лікування методом інгаляцій є Гіппократ. Протягом багатьох століть інгаляційні апарати зазнавали удосконалення завдяки науково-технічному прогресу. У першій половині ХХ століття був винайдений аерозольний апарат. Пізніше ці прилади для інгаляцій стали більш мобільними і багатофункціональними.

Головна перевага аерозольтерапії перед іншими способами терапії – швидке лікувальну дію з малою концентрацією лікарського засобу. При інгаляції активні лікувальні речовини швидко проникають в організм і осідають на слизових, завдяки чому відбувається велика концентрація ліків на ураженій ділянці. При проблемах з дихальною системою застосовують інгалятори, особливо це добре для верхніх дихальних шляхів.

На ринку медичної техніки існує багато марок цих приладів, кожен з яких має свої особливості.
Інгалятор Omron – апарат з сильним двигуном. Він випускає мікрочастинки оптимального розміру для лікування дихальних шляхів. Прилад може працювати тривалий час без перерви, призначений для застосування в дитячих установах. Дія інгалятора цієї марки збільшує ефективність лікування бронхіту.

Інгалятор Little Doctor – прилад має хорошу продуктивність, простий у використанні. Небулайзер цього бренду підходить для лікування як дорослих, так і дітей. Основна перевага апарату в тому, що він в комплекті має три розпилювача, що дає можливість вибрати потрібний розпилювач для інгаляції нижніх, середніх або верхніх дихальних шляхів. Розпилювачі відрізняються за кольором, що допомагає їх швидко розпізнавати.

Небулайзер B.Well – прилад підходить для всіх вікових груп, повністю відповідає світовим стандартам якості. Апарат цієї марки наділений такими позитивними особливостями: виконаний згідно ергономічним вимогам, тихий в роботі. У комплекті до апарату додаються насадка для інгаляції через рот, респіратор для дорослих і дітей, назальная насадка, що дозволяє лікувати риніт.

Прилад для інгаляцій Dr.Frei – обладнаний потужним насосом, який доставляє аерозоль безпосередньо в осередок ураження. Апарат цього бренду включений в лідери небулайзерів на ринку медичної техніки. Прилад рекомендується для лікування таких хвороб як астма, риніт, проблеми з дихальними шляхами. Такий апарат потрібен сім’ям з дітьми, людям з низьким імунітетом.
 Небулайзер Юлайзер – портативний апарат, простий в експлуатації, призначений для всіх вікових груп. Прилад використовується як при хворобах дихальних шляхів в стадії загострення, так і при хронічних станах. Інгалятор має довгий термін служби, не шумить при роботі, оснащений захистом від перегріву.

Альтернативне застосування небулайзера

 • При анестезії – головний метод введення ліків при загальному наркозі.
 • В ароматерапії – доставка летючих ароматичних речовин високої концентрації.
 • Протипоказання для інгаляцій
 • Висока температура тіла.
 • Кровотеча носом.
 • Серцева недостатність.
 • Індивідуальна несприйнятливість складових препарату.
 • Обструктивне захворювання легень.

 Фахівці Med-magazinа.ua розкажуть, як правильно підключити прилад.

Comments

.,.,.,.