Путівки до Туреччини на осінь: топ-3 найкращих термальних курорти країни

З початку жовтня пляжний сезон закінчується, але путівки в Туреччину як і раніше користуються популярністю у багатьох туристів. Країна османів здатна здивувати, порадувати і надихнути в будь-який час року. І осінь відмінно підходить, щоб відкрити для себе напрямок з нового боку. До того ж в осінньо-зимовий період кількість відпочиваючих в туристичних зонах зменшується, а ціна на пакетні пропозиції знижується – і це ще один привід відправитися в подорож саме в золоту пору.

Така багата Туреччина

Архітектурні пам’ятки Османської імперії, руїни тисячолітньої давності, колоритні ринки, розважальні центри і комфортні готелі – важливі елементи, які здатні зробити відпочинок в Туреччині яскравим і незабутнім пригодою. Місцеві землі щедро обдаровані природою – моря, гроти, гори, каньйони і річки, різноманітна флора і фауна, а ще десятки термальних джерел з багатим мікроелементами складом, і властивостями, цілюща сила яких була оцінена ще століття тому. І якщо влітку приймати ванни в гарячій воді не дуже комфортно, восени вам гарантований баланс «освіжаючою» температури повітря і теплих природних басейнів. Ми проаналізували пошук турів до Туреччини на тревел-порталі Poehalisnami.kz і ділимося з вами найкращими місцями для оздоровлення та релаксації.

Афьон

«Термальна столиця» Туреччини розташована на перетині доріг між Ізміром, Анкарою, Коньей і Антальї. Це великий бальнеологічний курорт, який приймає до 700 000 відвідувачів щорічно. У місті та околицях побудовані готелі навколо декількох природних басейнів, найвідоміші джерела – Хюдай, Газлигель, Оруджоглу і Сандикли. Гарячі води відрізняються за складом і температурі. В оздоровчих комплексах у терм пропонується широкий вибір програм, спрямованих на лікування захворювань за частиною гінекології, неврології, дерматології, кардіології та ін. Тури до Туреччини для відвідування Афьон часто купують і бажаючі просто розслабитися, зняти стрес і омолодити організм.

Ялова

Відомо, що в одному з SPA-центрів Яловий любив поправляти здоров’я «батько» сучасної Туреччини, Мустафа Кемаль Ататюрк. Перші термальні купальні з’явилися тут набагато раніше, в період розквіту Візантії. Але за часів османів про містечко на узбережжі Мармурового моря забули, і лише на початку XX століття почалася нова історія оздоровчого курорту. Найбільше число джерел знаходиться в селищі Термаль, в 15 км від міста. Тут же – різноманітність готельних комплексів з величезним спектром оздоровчих послуг. Підбір туру в Туреччину в Яловий рекомендований бажаючим поліпшити стан шкіри, легенів, нирок, шлунково-кишкового тракту, а також людям з алергією, проблемами гінекологічного та офтальмологічного характеру.

Бурса

Місто біля підніжжя гори Улудаг – особливо привабливий напрямок для туристів, які хочуть провести відпустку максимально насичено. Всього в 35 км від Бурси знаходиться відомий зимовий курорт Улудаг, де катаються на лижах вже з листопада. У самому місті збереглося безліч цікавих історичних об’єктів часів Османської імперії, а розслабитися після активного дня можна в цілющих джерелах з водою температурою 45-50 ° C. Однак якщо ваша основна мета відпустки – зміцнення здоров’я, рекомендуємо віддати перевагу готелям безпосередньо в межах Бурси – користь термальних джерел можлива тільки після проходження курсу лікувальних процедур. Найзручніше добиратися до місцевих туркомплекси, купивши путівки з перельотом в Стамбул: дорога до Бурси на автомобілі або автобусі займає близько 2-2,5 годин.

Comments

.,.,.,.