Продовжуємо ремонт: як вибрати клей для плитки в Харкові

Одним з основних моментів в ремонті квартири чи будинку є вибір плитки та її укладення. Від якості клею залежатиме довговічність плитки. 

На що звернути увагу при виборі клею для плитки 

На ринку представлено багато виробників клей для плитки, які в основному використовують однакові компоненти, тому ціна між ними відрізняється не суттєво. Є три основні чинники, які потрібно враховувати при виборі клею.

Зокрема, це поверхня, на яку клеїтиметься плитка, умови експлуатації плитки та розмір і вага плитки. Наприклад, важливо врахувати температуру експлуатації плитки, оскільки при перепадах температур може втрачатися еластичність клею, що відповідно призведе до руйнування плитки. Якщо плитка знаходитиметься на вулиці, в такому випадку найкраще обирати морозостійкий клей. Для високих температур клей повинен мати складник термостійкості.

Також потрібно пам’ятати, що чим більший розмір плитки, тим повинен бути вищим показник зчеплення клею. Щоб дізнатися для яких розмірів плитки призначений клей https://nasha-stroyka.com.ua/klei-dlya-plitki/, достатньо глянути на упакування, де виробники зазвичай вказують ці параметри.

Від поверхні, з якою використовуватиметься клей, залежать його показники. Так, до поверхонь, що потребують збільшених характеристик клею відносять скло, дерево, пластик та метал.

Де купити якісний клей для плитки у Харкові

1

В Харкові є чимало спеціалізованих будівельних магазинів, де можна придбати клей. Однак, не всі продавці пропонують своїм покупцям якісний товар за хорошою ціною.

Натомість інтернет-магазин «Наша стройка» https://nasha-stroyka.com.ua/ має надзвичайно широкий вибір клею для різних поверхонь, в тому числі й для плитки. Зручний функціонал сайту дозволяє швидко знайти товар. Наприклад, ви можете обрати для якого саме приміщення ви вкладатимете плитку і відповідно придбати клей.

Зокрема на сайті «Наша стройка» ви зможете швидко знайти якісний клей для плитки, штучного каменю, штукатурки, фасаду, тераси, підлоги, каміну, душу та інших поверхонь.

Так, хорошим варіантом для плитки є клей Plast Fixa. Він чудово підійде як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Клей маю високу фіксувальну властивість. Plast Fixa є морозостійким та водостійким. Найбільш ефективний цей вид клею для плиток великих розмірів.

Замовлення клею на сайті «Наша стройка» займе у вас буквально хвилину. При цьому компанія гарантує швидку доставку – всього лиш протягом 24 годин. Якщо ж у вас виникли труднощі при виборі клею, вам достатньо залишити свій номер на сайті й менеджери компанії перетелефонують вам та нададуть усю детальну інформацію.

Comments

.,.,.,.