ТОП 5 шкіл англійської мови в Харкові в 2021

 

Сьогодні школи англійської в Харкові користуються великою популярністю серед людей самого різного віку. Школярі, студенти та ті, хто постарше прагнуть добре опанувати англійську, тому ретельно підбирають курси англійської в Харкові. Щоб англійську мову добре засвоювався, необхідно знайти хорошу школу, яка допоможе освоїти англійську в Харкові. 

Як вибирати школу англійської 

Якщо ви вже вирішили записатися на курси англійської мови Харкові – відмінно, значить перший крок вже зроблений і ви готові освоїти або поліпшити знання англійської. Тепер саме час приділити увагу тому, щоб підібрати гарні курси англійської в харкові. Те, наскільки певна школа англійської мови в Харкові виявиться підходящої особисто для вас, залежить від ряду факторів і критеріїв. 

Вибираючи найкращі курси англійської в Харкові, можна скористатися наступними критеріями: 

  • Методика навчання. 

  • Кваліфікація викладачів. 

  • Зручне розташування аудиторій. 

  • Вартість навчання. 

  • Відгуки студентів. 

Звичайно, неможливо в рамках однієї статті привести всі критерії , за якими можна підібрати кращі курси англійської мови в Харкові. До того ж, більшість студентів мають свої індивідуальні очікування і вимоги, яким має відповідати заклад, навчальне англійської. Далі в статті ми коротко розглянемо різні школи англійської мови в Харкові, звернувши увагу на їх особливості та відмінності. Завдяки цьому, вам буде простіше підібрати відповідні особисто для себе курси англійської у Харкові. 

 «My English World» 

Школа англійської мови у Харкові «My English World» вважається однією з найбільш популярних. Цей навчальний заклад має високий рейтинг, що переконливо підтверджує відмінну якість навчання. Завдяки можливості підібрати відповідний формат занять, навчання буде приносити максимум користі. Студентам пропонуються індивідуальні уроки, заняття в групах, онлайн навчання, корпоративні курси англійської та інтенсиви. 

Школа англійської в Харкові «My English World» залучає студентів наступним: 

1. Комунікативна методика навчання – це значить, що під час занять в основному задіяні студенти. Крім того, підбирається максимально практичний контент, що допомагає вчитися застосовувати англійську мову в повсякденному житті. 

2. Викладачі школи не просто добре знають англійську мову, вони мають міжнародні дипломи, які підтверджують їх високий рівень навчання. 

3. Просторі, світлі аудиторії у своєму розпорядженні до навчання. А розташування недалеко від станції метро «Бекетова» дозволяє швидко добиратися на заняття з різних районів міста. 

4. Вартість навчання в «My English World» на сьогоднішній день є однією з найбільш доступних в Харкові. Ціна занять залежить від обраного формату курсів. Станом на серпень 2021 вона становить: інтенсив – 3000 грн / місяць / 12 занять; стандарт – 1800 грн / місяць / 8 занять по 90 хвилин; індивідуальні – 400 грн / 1 заняття / 60 хвилин. 

5.Перейшовши на сайт «My English World», можна переглянути численні реальні відгуки студентів, які підтверджують бездоганний рівень навчання. 

 «Business Language» 

Курси англ в Харкові «Business Language» вже випустили понад 22000 студентів – це підтверджує високий рівень вивчення мови і відмінну кваліфікацію викладачів. Школа пропонує заняття в аудиторіях або онлайн – кожен студент має можливість підібрати оптимальний для себе варіант. Більше 15-річний досвід навчання студентів з різним початковим рівнем знання англійської дозволяє гарантувати відмінні результати. 

У школі практикується вивчення англійської мови в різних форматах. Вартість заняття – далеко не сама бюджетна: 

 • Заняття в групі – 450 грн / 90 хвилин. 

 • Індивідуальний урок – 500 грн / год. 

При оплаті за велику кількість уроків передбачена знижка. 

 «English Today» 

Курси англійської мови «English Today» вже на протязі 6 років спеціалізуються на навчанні студентів. Висока довіра до школи підтверджує хорошим рейтингом – 9,5 з 10 балів. Під час вивчення мови практикується природне запам’ятовування, що дозволяє розраховувати на хороший результат. 

Базова програма вивчення англійської в «English Today» розрахована на 4-6 місяців за умови занять по 2 рази в тиждень. Вартість навчання: 

 • Групові заняття – 2400 грн / міс / 8 уроків по 90 хвилин. 

 • Індивідуальні уроки англійської – 350 грн / 60 хвилин. 

«English HUB» 

Школа «English HUB» пропонує освоїти англійську мову за своєю унікальною методикою, яка практикується тільки для її курсів. В рамках навчання студенти мають доступ до індивідуального трекеру, що дозволяє відстежувати результати і успіхи. Базова програма навчання розрахована на 12 тижнів і вартість вивчення залежить від інтенсивності занять: 

 • 7 годин на тиждень (4 години стандартних уроків, 2 год практики, 1 година індивідуально) – 4500 грн / міс. 

 • 7 годин на тиждень (6 годин стандартних уроків, 1 година індивідуально) – 8000 грн / міс. 

 • 6 годин основних занять в тиждень – 6000 грн / міс. 

 «Speak Up» 

Міжнародні курси «Speak Up» пропонують вивчення англійської в Харкові за власною методикою. Завдяки великій кількості викладачів і аудиторій, процес навчання максимально гнучкий – студент сам може вибирати графік і інтенсивність вивчення мови. 

Школа пропонує 15 рівнів навчання, які залежать від знань мови і того, наскільки добре студент бажає вивчити англійську. {{ 1}} Пробний урок – кращий спосіб самому переконається в перевагах 

Ми коротко розглянули 5 шкіл в Харкові, які пропонують освоїти англійську. Як же визначити ті курси, вивчення мови на яких принесе хороші результати? 

Одним з кращих способів вважається безкоштовний пробний урок. Не пошкодуйте час, запишіться на нього в різних закладах – в школі, в якій вам сподобатися атмосфера, якість навчання і рівень підготовки педагогів, ви зможете пройти розмовні курси або вибрати інше їх напрямок.

Comments

.,.,.,.