Люстри: що потрібно знати при виборі

Завдяки правильно підібраному освітлювальному приладу, можна дійсно змінити інтер’єр, додати фарб, поліпшити освітлення. Наприклад, люстри Brille допоможуть жителям Харкова всього цього домогтися.

Різновиди люстр

Виробники пропонують різноманітні вироби, постійно розширюють спектр конструкцій, експериментують. Наприклад, смарт люстри. Це функціональні, дійсно стильні вироби. Управління ними максимально спрощено, користувач просто для цього використовує пульт дистанційного керування (настінний вимикач). Виконано такі люстри в класичному, або ж в сучасному стилі.

В цілому, можна розділити люстри за такими характеристиками:

  • за стилем. Виділяють не лише класику і сучасні види. Це також стиль Прованс, Тіффані, східний, мінімалізм, індустріальний, флористика, наприклад;
  • за розмірами і типами. Це габаритні, або зовсім невеликі люстри, підвісного, або пристельового типу, асиметричні, круглі, квадратні;
  • за технічними особливостями: з вентилятором, підсвічуванням, з пультом управління
  • за матеріалом. Декор може бути з пластику, металу, дерева, кераміки;
  • за кількістю ламп. Це може бути як одна лампа, так і 10, і більше;
  • за призначенням. Для якої кімнати ви підбираєте виріб;
  • за типом кріплення: монтажна планка, або гак. Тут варто відштовхуватися від ваги люстри.

У «Brille» кожен зможе знайти люстри для себе не залежно від бюджету, вподобань. Асортимент регулярно оновлюється, присутні освітлювальні прилади на будь-який смак.

1

На що звернути увагу

Варто пам’ятати про те, що вибираючи, наприклад, люстри loft, важливо не тільки дивитися на стиль, а й на інші ключові чинники.

  1. Розмір освітлювального приладу. Люстра повинна гармонійно, пропорційно вписуватися в ваш простір.
  2. Напрямок світлового потоку, мова йде про відблиски в порівнянні з блиском.
  3. Контроль, затемнення.

Якщо ви цінитель сучасного стилю, тоді краще зробити акцент на сатинованій нікелевій, або ж хромованій обробці. Характерні в цьому випадку також чисті лінії, мінімум декоративних прикрас.

У тому випадку, якщо стиль вашої кімнати виконаний в перехідному стилі (щось середнє між сучасним і традиційним), тоді підійде обробка під бронзу.

Жителі Харкова зможуть підібрати все необхідне в інтернет-магазині «Brille». Це окремий світ, де кожен зможе знайти неймовірно красивий виріб. Правильно підібрана люстра допоможе перетворити приміщення, воно буквально заграє новими фарбами.

1

Comments

.,.,.,.