Які металопластикові вікна найкраще підходять для експлуатації в північних регіонах України?

У кожного, хто вирішує купити металопластикові вікна для установки в житлових квартирах багатоповерхівок, виникають питання по технічних характеристиках ПВХ-профілів. Які з представлених на ринку брендів краще? На що звертати увагу при виборі? На які властивості дійсно варто загострити увагу, а які носять чисто маркетинговий характер?

Давайте розбиратися.

Які характеристики є ключовими при виборі профільних систем?

Більшість виробників пропонують загальний асортимент металопластикових профілів з типовим набором переваг: посилений армований профіль, кілька повітряних камер і контурів ущільнення, підвищена механічна міцність і стійкість до вітрових навантажень. Всі ці властивості більше носять маркетинговий характер, а дійсно важливими при виборі залишаються зовсім інші цифри.

Якщо ви хочете купити металопластикові вікна в Харкові для установки в житлових кімнатах або на балконі, то варто звертати увагу на коефіцієнт опору теплопередачі

Велика частина тепловтрат в житлових приміщеннях в зимовий період припадає саме на світлопрозорі конструкції. Взимку, в Харкові і інших північних регіонах України, з-за температури за вікном до -15 … -20 °, витрата теплоенергії на обігрів приміщення може збільшуватися до 40%. Щоб уникнути цього, необхідно вибирати енергоефективні пластикові вікна, де коефіцієнт опору теплопередачі складає від 0.77-0.91. Такими перевагами володіють профільні системи, де в конструкціях реалізовані 6-повітряних камер, а монтажна ширина дозволяє використовувати двокамерні / трикамерні енергосклопакети з напиленням і товщиною до 40 мм.

Важливо: Якщо конструкція прорізів дозволяє використовувати моделі з монтажною шириною до 85 см, то краще зупинятися саме на цьому рішення. Такі ПВХ-профілі відкриють додаткові можливості по вибору енергозберігаючих багатокамерних склопакетів, які дозволяє не тільки скоротити тепловтрати взимку, але і забезпечити додатковий сонцезахист влітку. В якості відповідного прикладу – вікна ClimaGuard, які відображають УФ-промені, виключаючи нагрів приміщення і скорочуючи витрати на кондиціонування.

Якщо ви хочете купити пластикові вікна для створення теплого скління, то краще за все відмовитися від базових версій ПВХ-профілів

Кращим вибором для північних регіонів України будуть енергозберігаючі пластикові вікна на основі профільних систем Aluplast і WDS. Останні – продукція українського бренду, тому крім всіх експлуатаційних характеристик, адаптованих для північних регіонів України, додатковою перевагою стане і сама ціна таких конструкцій.

Ви можете купити металопластикові вікна в Харкові з профільними системами Aluplast / WDS в компанії-виробника «Екіпаж». На офіційному сайті ви знайдете всю додаткову інформацію, а також зможете скористатися зручним калькулятором для розрахунку цін.

Comments