Kavabango & Depo & Kolibri – гучний харківський колектив, який підриває чарти

Група Kavabango Depo Kolibri, що складається на цей час з двох осіб, стала широко популярною після 2016 року. Треки молодих виконавців крутяться на різних радіостанціях і популярні в поширених соцмережах. На їхньому рахунку кілька альбомів і десятки пісень, деякі з яких є хітами вже кілька років поспіль. Kavabango Depo Kolibri має віддану базу шанувальників, яка жадає нових турів у свої міста, від колективу. Хлопці, не дивлячись на свою популярність – скромні й мають за своїми плечима великий шлях до слави. Слід ознайомитися з невеликою історією життя хлопців і тому, як з’явилася група. Далі на kharkov-trend.

Історія життя учасників колективу

Засновник колективу – Дмитро Лелюк, ще в шкільному віці подружився з іншими учасниками майбутнього об’єднання. Хлопчики не були однокласниками, більш того, вони жили в різних районах Харкова. Але, однак їм судилося стати друзями, а надалі одним з найпопулярніших колективів. Коли хлопці вже подорослішали та стало питання про отримання вищої освіти, перед ними став вибір між навчанням і творчою діяльністю. Всі учасники зробили ризикований, але виправданий крок в сторону мрії – заняттям музикою.

Спроби поєднувати навчання і написання треків були не завжди вдалими, і як підсумок – хлопці повністю віддають перевагу до розвитку в музиці. Не змусивши себе довго чекати, у колективу з’явилася база шанувальників. З цього часу у хлопців з’являються запрошення на концертні виступи та заклик до створення турів. Паралельно з виступами, група не обмежується створенням треків, виключно у своєму виконанні й випускає спільні треки з популярними виконавцями. Наприклад, випустивши трек з колективом “Rasa”, об’єднані виконавці отримали кілька мільйонів переглядів в кліпі та очолили чарт в музиці. Слідом за успішним випущеним треком «Фіолетово», через рік виходить ще один трек, від цієї ж колаборації з назвою «Пігулка». І, як і передбачалося танцювальний мотив, перетинається з жіночим вокалом зробив свою справу і підніс трек в перші рядки чарту. Ще один популярний трек, на рахунку kavabanga depo kolibri є «Дикий кайф» – створений спільно з виконавцем LXE, на цей час трек набрав понад 11 мільйонів прослуховувань.

Kavabango depo kolibri і їх творчість наразі

На цю мить в колективі всього два виконавці. До 2019 року було три співака, але з не яким причин пішов виконавець kolibri – Дмитро Лелюк. Решта два учасники колективу – kavabanga – Рома Манька і depo – Олександр Плісакін, ще один з учасників, який залишається «за кадром» – бітмейкер Артем Ткаченко. З приводу нових релізів, вся інформація з’являється через офіційні акаунти виконавців, можливо колектив в найближчому майбутньому порадує нас новим альбомом.

1

 

Comments