Аквазона для дітей у Києві: що потрібно знати батькам?

Плавання – це один із найпопулярніших видів спорту, який є надзвичайно корисним для здоров’я та тіла. У ньому практично немає протипоказань, тому навіть дітям рекомендовано регулярно відвідувати басейн. 

Саме з дитинства рекомендують розпочинати заняття плаванням, адже в той час така активність матиме в майбутньому лише позитивний вплив на юний організм. Регулярне заняття плавання є ідеальним поєднанням корисного з задоволенням.

Переваги плавання для дітей 

фото

Безліч лікарів рекомендують займатися плаванням з перших місяців життя дитини, адже це корисно впливатиме на подальший розвиток. Такий вид спорту не лише дає чудові навантаження на всі групи м’язів, він загартовує та розвиває витривалість. Плавання також зміцнює кістки, розслабляє хребет, попереджає безліч захворювань, які часто виникають у підлітковому віці (сколіоз, плоскостопість тощо).

У дітей після регулярних занять плаванням покращується якість сну та апетит, вони стають більш спокійними та зосередженими. А це в такому віці надзвичайно важливо. Проте важливо, щоб діти відвідували аквазони під наглядом справжніх спеціалістів, які мають відповідну освіту. 

Переваги плавання для дітей:

  • загартовування організму. Лікарі довели, що після регулярного відвідування басейну, діти менше хворіють на застуди;

  • покращення метаболізму;

  • зміцнення кісток, дихальної та серцево-судинної системи;

  • під час правильних занять плаванням розвивається руховий апарат, що призводить до формування гарної постави в майбутньому;

  • плавання розслабляє хребет та дає навантаження на групи м’язів, що також корисно для організму;

  • плавання допомагає при гіпертонусі.

Аквазона для киян

фото

Однією з найкращих аквазон для киян, куди варто відводити дітей для регулярного заняття таким видом спорту та відпочинку, є клуб «Гран-Прі» тут https://grand-prix.ua/childrens-fitness/aquazone. Це популярний спортивний комплекс у Києві, де пропонують послуги занять із дітьми. Для наймолодших відвідувачів передбачено як і групові, так і індивідуальні заняття. Ваші діти будуть під ретельним наглядом справжніх професіоналів, які мають великий досвід роботи тренером та відповідну освіту в цій галузі. Фахівці аквазони навчають дітей усіх основ плавання, підбирають індивідуальний підхід для кожного та допомагають при труднощах. 

Варто зауважити, що аквазона у «Гран-Прі» повністю облаштована всіма необхідними приміщеннями та елементами, які необхідні для комфортного, безпечного та професійного плавання. Зокрема спеціально для дітей створено всі умови, які не зашкодять життю та здоров’ю: підготовлено відповідну глибину води, помірні температури, всі елементи виготовлені з надійних та безпечних матеріалів. Оскільки малюки будуть під наглядом справжніх спеціалістів, вам не слід боятися залишати їх на заняття без вашої присутності. «Гран-Прі» гарантує якість своїх послуг, доступність, ефективність та безпеку.

Comments