Історія життя Юрія Кузьменко

Юрій Кузьменко один з кращих акторів і режисерів радянських часів. У нього досить довгий і захоплюючий життєвий шлях від звичайної радянської людини до майстра своєї справи. Він знімав і знімався в абсолютно різних жанрах, але від цього його роботи ставали тільки краще і краще. Так який же шлях Юрія Кузьменко? А головне як він, будучи простим хлопцем, прийшов до успіху, пише kharkov-trend.in.ua.

Біографія і творчий шлях Кузьменкко

Народився Юрій Олександрович Кузьменко 25 травня 1949 року в Харкові. Після того як здобув середню освіту в 1971 вступає до Харківського університету імені В. Н. Каразіна. Також в 1976 успішно складає єкзамени і вступає до ГІТІС імені А. В. Луначарського і одночасно з цим йде працювати в “Молдова-фільм”. Актор зміг там зайнятися справжньою творчістю. На той момент Юрій Кузьменко проживав в кімнаті гуртожитку з двома дітьми і дружиною. Там Юрій Кузьменко пропрацював до 1981 року, поки театр не збанкрутував. Тому Кузьменко покинув Кишинів і попрямував до Одеси.

Там він влаштовується на роботу в драм. театр. Недовго попрацювавши в театрі, він вирішує переїхати до Москви і вступити на режисуру до ВДІКу. Отримує ще одну освіту Юрій Кузьменко в 1983. Відразу ж після закінчення стартує його режисерська і сценаристська діяльність. Паралельно Кузьменко все ще знімається в кіно. В кінці 1990-х років працював візництвом, тому що в ті роки в Москві за фахом роботи знайти не міг. Юрій Кузьменко створював картини аж до 2011 року. Зараз свою діяльність не веде.

фото

Творчість Юрія Кузьменка

Список фільмів і серіалів в яких знімався і які знімав Юрій Кузьменко досить великий. Все через те що дана людина займалася своєю діяльністю з дуже раннього віку. Ще в далекому 1974 році він знявся в таких картинах як: “Рейс перший, рейс останній”, “Ваші права”, “Три дні в Москві” і “Спадкоємці”. Юрію на той момент було всього 25 років, а  він зміг знятися в 4 картинах, не маючи на той момент, профільної акторської освіти.

У цієї людини дар до кіноіндустрії і це неможливо не визнати. Потім були такі фільми як “Дні хірурга Мишкина” (1976), “Друге народження” (1980), “Битва за Москву” (1985), “Дивовижна знахідка, або Самі звичайні чудеса” (1986), “Джокер” (1991) , “Анекдотіада, або історія Одеси в анекдотах” (1994). Остання картина в якій він знімався і одночасно знімав були “Далекобійники” (2001). І це не всі його картини, а лише мала їх частина. В інтернеті можна знайти набагато більше робіт, де він грає.

Кар’єру як режисер Юрій Кузьменко почав трохи пізніше, ніж акторську, а саме в 1986 році, коли випустив картину “Малявкин і компанія”. Також їм були зняті картини “Літо на пам’ять” (1987), “Джокер” (1991). Одна з його головних картин “Далекобійники” удостоїлася нагороди “Золотий орел” в номінації “Кращий телесеріал”. З під його режисерського пера також вийшли менш відомі, але від того не менш прекрасні картини.

Наприклад “Пригоди мага”, “Бажана”, “Полювання на генія”, “Формула стихії” і це ще  далеко не весь список його кінематографічного генія.

Юрій Олександрович Кузьменко талановита людина і долучитися до його творчості варто абсолютно всім (як до акторської творчості, так і до режисерської). Це стосується як і більш менш свіжих його робіт, так і вже зовсім старих творінь.

Comments