Зіркові харків’яни: MARUV

Перша столиця України не тільки відома як «місто для студентів», але ще й тим, що випускники харківських вишів стають відомими на весь світ. Одна з них – дівчинка на ім’я Анна, яку тепер ледь не кожен знає під її псевдонімом MARUV. Далі на kharkov-trend.

Здрастуйте, я Аня!

Майбутня суперзірка, а до того звичайна дівчинка на ім’я Аня Корсун (до заміжництва – Попелюх) народилася 15 лютого 1991 року у місті Павлоград Дніпропетровської області. Дівчинка відвідувала загальноосвітні школи №10 та №14, ходила у дитячу музичну школу №1, де вперше розкрила свій співочий дар. Крім того, Аня займалася танцями, входила до складу творчого колективу «Лік», і їздила з виступами всією Україною. 

Після закінчення школи, Аня хотіла вступити у танцювальне училище, але через свою тілобудову дівчина туди не пішла. Саме тому під впливом батьків, а також через свої відмінні знання фізики та математики, вона переїхала у Харків, де вступила до Харківського політехнічного інституту на спеціальність радіофізика. І в голову нікому не могло прийти, що така прекрасна і сексуальна запальна молода співачка жила у звичайному  гуртожитку.

Дівчина коментує свій вибір тим, що ця спеціальність більш сильніше розвинула її логічне мислення, так само, як і будь-яка точна наука робить рухомішою структуру головного мозку. Під час перебування у Харкові, як розповідала сама, працювала і промоутером залізних дверей, і у піцерії – де тільки могла, аби заробити грошей на подальше підвищення своїх музичних навичок. 

Однак, вона зовсім не хотіла працювати, але на її надавили обставини. Як Анна згадувала у інтерв’ю з актором та відеоблогером, Данилом Черкасом, навчаючись на другому курсі «політехнічного», на одному з іспитів з вищої математики, викладачка помітила начебто дівчина списує, і вигнала її з аудиторії, тим самим позбавивши її стипендії. І відколи це сталося, це лише посилило характер дівчини, підготувавши її до музичної кар’єри.

Гурт з назвою чіпсів та голодні часи

1

(MARUV у 2013 році)

Оскільки керівництво ХПІ підтримувало студентську самодіяльність, Анні нічого не заважало повірити в себе і нарешті почати співати. До речі, саме перша столиця України і познайомила її зі студентом Харківського Аерокосмічного Інституту Сашком Корсуном, який і стане обранцем майбутньої MARUV.

Зрозумівши, що вже настав той час, у 2013 році Анна, перебуваючи на останньому курсі інституту, створила студентський музичний проєкт під назвою The Pringlez, разом з яким  переспівувала пісні відомих виконавців. Вже тоді гурт відрізнявся своїм унікальним стилем, який поєднував в собі рок і експериментальні жанри. У 2014 році, коли Анна вже отримала дипломи про вищу освіту, то взяла участь у 4 сезоні телепроєкту «Голос Країни», де потрапила у команду Сергія Лазарєва. 

1

(MARUV на 4 сезоні «Голосу країни»)

«Це величезна машина, і це треба розуміти. Ніхто нічого нікому не винен, та й ви там нікому не потрібні. Все залежить тільки від того, як ти над собою працюєш. А усім тим, хто там брав участь, а потім вилетів, я хочу сказати: не турбуйтеся і не журіться, тому що зазвичай переможці цих шоу не стають популярними. Це шанс на мільйон, і то – виключення з правил, яке доводить, що переможці просто стають середньостатистичними артистами, аби кожна прошарка населення була задоволена». – цитує слова артистки веб-таблоїд «Афіша Daily».

Відколи Анна повернулася з «Голосу», вона подовжує роботу з власним гуртом. У 2015 році гурт зміг пробитися на конкурс «Нова хвиля – 2015», де завдяки пісні Шакіри «Whenever, wherever» посів третє місце. Увесь час існування гурту (2013-2017 рр.) Анна згадує як найвеселіші та майже голодні моменти. За її словами, тоді гурт практично без будь-яких засобів їздив по кастингах та виступах в різні країни: в Болгарію, Румунію, Молдову та Росію. У бесіді з журналісткою Тетяною Мінгалімовою, Анна також зізналася, що в якийсь момент навіть хотіла піти з професії, тому що, незважаючи на всі докладені зусилля, успіх так і не приходив – дивно, що цей момент відчаю настав у зірки всього за рік до приходу популярності. У тому ж інтерв’ю MARUV згадала, що в той період грошей у неї було так мало, що їй доводилося харчуватися однією локшиною швидкого приготування і пересуватися містом виключно пішки, тому що у неї не було коштів на громадський транспорт.

Народження зірки

1

(MARUV на зйомках кліпу на пісню «Drunk Groove» у сумісництвом з діджеєм Михайлом Бусіним, 2017 рік)

Нестача власних коштів та невдачі у співочій кар’єрі доводили Анну ледь не до неконтрольованої люті та відчаю. В один день у 2017 році вона припиняє перемови з усіма продюсерами, які хотіли не просовувати дівчину, а використовували її для зароблення коштів і не вірили у її успіх. Саме у ту саму ніч, дівчині наснився псевдонім MARUV, який і став для неї крутим поворотом у її кар’єрі. За допомогою Олександра, який вже на той момент був її чоловіком, вона знайомиться з його другом, діджеєм Михайлом Бусіним (BOOSIN), і їхніми загальними зусиллями світ побачив той самий хіт «Drunk Groove», який зробив дівчинку з провінціального міста Дніпропетровської області знаменитою. Остаточною крапкою у зростанні популярності співачки став її дебютний альбом «Black Water».

Однак, не тільки пісня допомогла дівчині «прокинутися знаменитою», а ще й епатажні образи, які Анна розробляє сама, та відверто яскравий макіяж. Деякі Інтернет-користувачі часто критикують співачку за навмисну ​​сексуальність, але вона навіть не думає щось міняти в своєму сценічному іміджі, бо це краса, а те, як деякі її сприймають – що ж, «смак і колір кожної мови».

«Харків – найгарячіше місто!» – заявила виконавиця під час свого минулорічного харківського концерту у нічному клубі «Місто».

А вам подобається ця епатажна екс-харків’яночка?

Comments