Німецька з для школярів: як легко вивчити мову?

З кожним днем ​​ми дізнаємося все більше нового і більшість з нас прагне вчитися чогось цікавого. Вивчення іноземних мов в середньо освітніх школах, в основному, передбачає лише англійську. Мала кількість учнів отримує хоча б базові поняття про німецьку мову в середній і старшій школі. Великий відсоток тих, кому подобається навчання цієї мови і бажає продовжувати, але на більш високому рівні. Як це зробити і що допоможе – читайте в цій статті.

Не з нуля

Новий алфавіт, граматика, правопис і інші ази спочатку всім здаються дуже страшним і незрозумілим справою. Та й вчителі дають лише базові знання на уроках. Але, за допомогою книг Beste Freunde у вас вийде все! Це сучасний, молодіжний, легкий і доступний навчальний матеріал з вивчення німецької мови для кожного учня, який хоче отримувати нові знання.

Головне, такі підручники, відео та аудіо курси допоможуть швидко зрозуміти незнайому мову, навчить читати, писати і розмовляти, як корінні жителі Німеччини.

Головне захотіти, а далі все просто:

  1. Обзаведіться навчальним матеріалом;
  2. Записуйте все невідоме або незрозуміле в словник;
  3. Визначте, скільки часу в день/тиждень ви готові присвятити вивченню німецької додатково;
  4. Шукайте нове в фільмах, книгах, музиці – це допоможе швидше зрозуміти і вивчити мову.

маетериалы

Чому німецька?

Напевно, це питання виникає у всіх, адже англійську вважають найпоширенішою у всьому світі. Але в цій мові є свої вагомі переваги, про які варто знати:

  • Німецька не менше популярна англійської. Вона урочисто “стоїть” на 2 місці;

  • Німеччина є спонсором програми обміну студентами. У вас є можливість виїхати на навчання у відмінні ВНЗ або школи, удосконалити мову з носіями і, навіть, позбутися акценту;

  • Освіта в Німеччині безкоштовна. Навіть якщо на перший курс вступити не вдалося – шанс отримати ступінь бакалавра або магістра все ще залишається;

  • Кар’єрне зростання завдяки тому, що ви знаєте мову – абсолютно реальне. Адже багато хто знає, що ця країна розвинена в багатьох сферах і фахівці відмінного рівня завжди потрібні.

изучение

Де купити матеріали в Харкові?

Якщо ви сучасний вчитель або репетитор з вивчення німецької мови, зверніться в British Book. Це унікальний сервіс, в якому зібрані кращі навчальні матеріали для вивчення не тільки німецького, а й інших мов.

Також, для себе знайти необхідну книгу можуть вчителі, студенти і діти.

На сайті зібрано безліч підручників з граматики, фонетики, орфографії, квитки до міжнародних іспитів, курси для бізнесу, академіків, студентів.

British Book – це ідеальне рішення для відкриття нового світу іноземних мов.

Comments