Покупки в Європі з доставкою

Купуючи товар в Європі, можна заощадити до третини його ціни – саме стільки в результаті додає до вихідного ціннику ланцюжок посередників. Головна складність полягає в тому, що далеко не всі європейські магазини забезпечують доставку за межі Євросоюзу. Вирішити це питання дозволяє сервіс Sat-link – тепер покупку доставлять або на склад в Україні, або, при необхідності, замовнику додому.

Переваги європейських товарів

Нові колекції одягу, взуття, аксесуарів і гаджетів за кордоном з’являються помітно раніше, ніж в магазинах України. Причому стоять вони по всій Європі приблизно однаково за рахунок пільгового оподаткування всередині Євросоюзу. Саме тому замовлення з Польщі так вигідний: ця країна межує з нашою, і доставка буде коштувати всього від трьох євро.

Але у покупок в Європі є й інші плюси:

  • Розпродажі, які забезпечують додаткову економію. Найбільші починаються перед католицьким Різдвом, але протягом року обов’язково є й інші.
  • Доступні ціни. Навіть покупка без знижок в Польщі нерідко обходиться помітно дешевше, ніж в Україні, а Sat-ua.link робить економною ще і транспортування.
  • Безліч цікавих, незвичайних моделей, яких немає в каталогах вітчизняних магазинів. Це стосується будь-яких товарів – одягу та іграшок, посуду і ароматів, побутової техніки та косметики.

Як це працює

Компанія «Сат Лінк» відкрила за кордоном мережу власних складів, і при оформленні покупки в європейському інтернет-магазині в якості адреси одержувача можна вказати один з них. Співробітники візьмуть товар, сповістять власника про отримання та організовують пересилання на один з українських складів цієї ж компанії.

Правда, є і ряд обмежень. Сумарна вага повинен бути менше 30 кг, а вартість повинна складати менше 100 євро. Є й певні вимоги до габаритів. Але якщо посилка невелика – наприклад, смартфон, набір косметики або пара кросівок, – такий варіант пересилки буде ідеальним.

Все для зручності клієнтів

3

Sat-link не тільки здійснює доставку товарів з Польщі та інших країн Європи, а й надає ряд додаткових послуг. За бажанням клієнта співробітники європейського відділення перед відправкою в Україну перевірять працездатність електроніки, якість і розмір одягу, перепакуют крихкий товар або об’єднають кілька посилок в одну.

На сайті є зручний калькулятор, який допоможе точно підрахувати підсумкову вартість пересилки потрібної речі.

Comments