Романтичні фільми, зняті в Харкові

Звичайно, Голівудом Харків важко назвати. Але чимало фільмів були зняті саме в нашому місті. Починаючи з 1896 року почалися зйомки, до сьогодення знято більше 1000 кінострічок. Детальніше про романтичні стрічки, котрі були зняті саме тут, розповість Харків Тренд.

«Весілля в Малинівці»

Досить відома романтична кінострічка була знята в 1967 році. Мало хто знає, але її знімали під Харковом, в невеликому селі в Чугуївському районі. В стрічці глядачі спостерігають за коханням Яринки та Андрія, закохані мріють про весілля. В селі з’являється отаман Гриціан, котрий також закохується в дівчину, Яринка тікає в ліс, зустрічає червоний загін. Романтика та кохання, неминуче розтавання – широкий спектр емоцій відчувають глядачі та щиро люблять цей фільм.

«Самотня жінка бажає познайомитися»

Фільм відзнятий також в Харкові в 1986 році. Головними локаціями для зйомок є Палац праці, там знімали ательє – місце роботи головної героїні. Також містяни можуть в стрічці впізнати сад Шевченко, де Клавдія розклеювала оголошення, вулицю Сумську, де дівчина жила.

В кінострічці розповідається про самотню 43-річну Клавдію. Настає день, коли жінка вирішує кардинально змінити своє життя. Саме тому вона подає оголошення в газету з бажанням познайомитися. Бажання та реальність різні, адже відгукується Валентин. Чоловік є невдахою, алкоголіком, бомжом. Вони абсолютно різні, але бажання одного – кохання їх поєднує, тому зрештою головні герої знаходять спільну мову.

«Якими молодими ми були»

Романтична стрічка знята в 1985 році, в районі Держпрому, площі Свободи проходили зйомки. Глядачі переносяться в 1961 рік, саме в цей час Гагарін летить в космос. Синів в той час називали Юріями, що не дивно. Кінострічка переносить нас до сім’ї Юлі та Олександра, котрі чекають на дитину. Лікарі не дають їм ніяких гарантій, адже є загроза життю, здоров’ю дитини. Глядач перебуває в постійному напруженні, адже невідомо, як складеться доля головних героїв та їх майбутнього нащадка.

«До Чорного моря»

Романтична кінострічка вийшла на екрани в 1957 році, на площі Свободи, біля пам’ятника Тарасу Шевченка були зняті епізоди в нашому місті. У фільмі йде мова про гарненьку студентку Ірину, котра вчиться на першому курсі Педагогічного Університету. Викладач Костянтин Хохлов пропонує Ірині поїхати на море разом на машині. Саме тому дівчина вирішує записатися в автошколу, адже викладач не вміє водити. Саме там вона знайомиться з Миколою Кукушкиним, вона закохується в нього.

За розвитком романтичної історії кохання молодих людей приємно спостерігати.

«Швидкість»

Романтична кінострічка вийшла 1983 року на великі екрани. Цікаво, що даний фільм також знімався в Харкові. Головний герой Дмитро Харатьян постає перед глядачами, як нікому не відомий автолюбитель з Харкова Григорій Яковльов. Керівництву сподобалася машина майбутнього актора, саме тому його запросили на зйомки. В відділенні Лагутіна працює студентка Кріста, котра спеціалізується на проектуванні автомобіля.

Чоловік відповідає взаємністю дівчині, котра давно в нього закохана. Роман швидко закінчується, різне відношення до життя, значна різниця у віці відіграє в цьому не останню роль. Кріста в результаті опиняється в ліжку з Грішею – автогонщиком. Так починається їх романтична та цікава історія кохання.

Чимало кінострічок, в тому числі і романтичних, були зняті в Харкові. Це цікаві історії простих людей, котрі вражають та змушують співпереживати.

Романтичні фільми, зняті в Харкові

Comments