Харківський рок-гурт «ТонкаЧервонаНитка»

Не варто вбачати в назві групи магічність, чи якусь таємничість. Асоціації з кров’ю є лише результатом багатої уяви слухачів. В 2005 році в Харкові почала існувати дана група, її склад змінювався до 2008 року. Детальніше про талановитий музичний проект розповість  Харків Тренд.

Особливість

Рок-гурт ТКН по своїй стилістиці та звучанню відносять до альтернативного металу, чи металкору. Учасники гурту виконують музичні композиції на російській мові. Дискографія гурту складає ряд студійних альбомів: «Саундтрек Мого Життя» (2009), «Друге Я» (2011); міні альбом «106» (2008), лайв-альбом та сингли «Фанк» та «Правда чи брехня». Гурт має ряд відеокліпів та каверів на відомі композиції.

А починалося все просто. Басист Денис Балон вирішує покинути гурт «The Switch» та вирішує знайти для себе нове заняття – стає барабанщиком. Басист Андрій Бахнев розділяє його погляди і вони створюють свій гурт. До речі, склад гурту завжди змінюється, але дані два учасники так і залишилися.

До молодих та амбіційних хлопців згодом приєднався вокаліст Женя Тютюнник та гітарист Артем Швидченко, в такому складі вони зіграли на своєму першому концерті. Другим гітаристом став Никита Анісімов, він на той час паралельно працював в іншому музичному проекті «Собаки в Космосі».

Після виходу з гурту Артема Швидченка, «ТонкаЧервонаНитка» починає нове життя. З того часу гурт перестав бути кавер-проектом. Гурт відроджується, маючи свій унікальний стиль, свою ідею. Хлопці починають стабільно виступати в Харкові, містяни починають впізнавати їх та творчість музичного проекту.

Наступні зміни – прихід до гурту другого вокаліста – Олі Соколинської, другого гітариста – Славу Бровко. Стиль гурту стає більш жорстким, вони починають виступати не лише в Харкові, але й їздять по різним куточкам України. Ненадовго гурт переходить в режим «паузи».

Подальший розвиток гурту

Незважаючи на постійні зміни в складі гурту, музичний проект весь час працює, випускаючи нові композиції. Гурт постійно виступає, радує фанів своєю творчістю. В 2007 році Денис Балон, учасник гурту, стає його менеджером, Юра Салтиков стає барабанщиком. В цей період гурт формує остаточно свій стиль, не експериментуючи. Вони знаходять ту стежку, якою незмінно слідують вже довгі роки. Це все виливається в альбом «106». Нова концертна програма стала ще одним стимулом для подальшого навчання, довгих репетицій. Учасники гурту працюють над грою, музикою, вокалом.

Наразі, можна впевнено сказати, що команда гурту є згуртованою, музиканти мають величезний творчий потенціал, вони талановиті та бажають реалізуватися по-повній. І це нормальне прагнення. Учасники гурту не хочуть світового визнання, ні. Їх основна ціль – займатися улюбленою справою, творити музику, отримувати від цього задоволення.

Цікаво, що окрім Харкова, різних міст України, гурт почав виступати і за межами країни. В Мінську, наприклад, є їх слухачі, до яких вони і приїжджають часто з концертами та новою музичною програмою. Гурт часто виступає в нічних клубах, радуючи свою аудиторію прихильників новими композиціями.

рок-гурт «ТонкаЧервонаНитка»

Comments