Харківська група «SunSay»

Культурне життя Харкова завжди було насиченим. Це місто змогло стати початком для відомих артистів українського шоу-бізнесу. Вони стали прославляти наше місто не тільки в різних куточках України, але й по всьому світу. Детальніше про нову групу, котра ввірвалася в світ музики досить стрімко і вже змогла зарекомендувати себе з кращого боку, розповість Харків Тренд.

«SunSay»

Це сольний проект Андрія Запорожця, котрий раніше разом з Сергієм Бабкіним були вокалістами групи «5’nicca». Це був музичний дует, котрий одразу завоював серця тисячі глядачів. Сергій грав на гітарі, а Андрій співав, після закінчення ліцею в 2000 роках юнаки створили фанк-дует. В 2007 році відбувся останній виступ групи, вона розпалася і кожен з учасників групи пішов своєю стежкою.

Вже в 2007 році світ почув про таку групу, як «SunSay». Початковим репертуаром для нового музичного проекту став перероблений матеріал третього невиданого альбому попередньої групи.

Склад групи виглядає наступним чином:

  • за вокал відповідає Андрій Запорожець;
  • Андрій Кобилянський – гітара;
  • Роман Кучеренко – бас-гітара;
  • Сергій Балалаєв – барабани;
  • Єфим Чупахин – клавішні;
  • духові етнічні інструменти – Сергій Клевенський.

Розвиток

Музичний проект досить швидко здобув популярність. В ротацію спочатку вийшов кліп на пісню «У тебе є все». Після його виходу стало зрозуміло, що настала нова, досить важлива графа в музичній історії.

Команда «SunSay» вже випустила 6 альбомів, останній датується 2016 роком «Вище голови».

Географія концертів групи фокусується не тільки на території України, але і далеко за її межами. Повні зали збирає «SunSay» в Європі, Америці, займаючи топові позицію чартів.

Євробачення

Гурт приймав участь у національному відборі Євробачення 2016 року. Він був одним з фіналістів конкурсу. Результатами смс-голосування поділилися Олександр Педан та Дмитро Танкович. Переможців визначали шляхом голосування та визначення сумарної кількості голосів членів журі, телеглядачів.

До складу журі національного відбору 2016 року увійшли: співачка Руслана Лижичко, продюсер та композитор Андрій Данилко та продюсер національного конкурсі та композитор Костянтин Меладзе.

Кожен національний відбір не може обійтися без скандалу, в 2016 році вся увага була прикута саме до групи «SunSay». Після другого півфіналу пісня групи набрала найбільше голосів серед суддів та глядачів. Виявилося, що пісня музичного гурту виявилася занадто старою для конкурсу. Пісні для конкурсу «Євробачення» мають бути новими, заявляти пісню, котру виконували раніше 1 вересня попереднього року просто не можна, адже це порушує правила конкурсу.

Представлену на конкурсі пісню група виконувала в 2014 році у Харкові, а також влітку в 2015 році.

Їх музика та тексти мають філософський зміст, котрий накладається під акомпанемент з міксу. Стиль музичної групи важко окремо виділити під один напрямок, адже вони постійно експериментують, в їх творчості можна зустріти джаз, фолк, хіп-хоп, електронні ритми. Музичні жанри сплітаються, поєднуються, виливаючись в щось абсолютно нове. Їх хочеться слухати, музика групи вабить та не набридає.

Харківська група «SunSay»

Comments