Як отримати кредит на будь-які потреби

З фінансовими труднощами стикаються всі, особливо актуальна ця проблема в період кризи. Що робити, якщо вам потрібні гроші? В цьому випадку ви можете звернутися до друзів і взяти в борг, закласти майно в ломбард, продати щось або скористатися допомогою кредитної організації. Це простий і швидкий спосіб отримання грошей в разі потреби.

Мікрофінансові організації видають кредити готівкою Харків на будь-які потреби і без підтвердження доходу. Тут до клієнта висувається мінімум вимог, отримати гроші може навіть людина з поганою кредитною історією.

Як отримати гроші

Тепер, для того, щоб отримати потрібну суму, вам не доведеться навіть виходити з дому. Оформити позику можна онлайн, а кредит отримати на карту або готівкою у відділенні. Кредити видаються повнолітнім громадянам України, при наявності паспорт і ІПН. Інших документів не потрібно. Правда в МФО можна отримати велику суму на покупку житла або машини, зазвичай максимальна сума досягає 20000 гривень для постійних клієнтів, а при першому зверненні отримати можна в середньому до 3000 гривень. Максимальний термін кредитування становить 30 днів.

Щоб взяти гроші, вам потрібно:

  • Вибрати сервіс кредитування, вказати на головній сторінці потрібну суму і термін.
  • Заповнити заявку із зазначенням даних про себе: написати контактний номер телефону, адресу, місце роботи. Поля заявки можуть бути різними, але зазвичай її заповнення не вимагає більше 10 хвилин.
  • Прикріпити банківську карту, якщо кредит ви хочете отримати на неї.
  • Надіслати заявку на розгляд, яке теж займає до 20 хвилин.

Якщо відповідь була позитивною, вам запропонують підписати кредитний договір, після чого ви і отримаєте гроші.

МФО розглядають заявки клієнтів в свята і вихідні, багато працюють цілодобово. Потрібну суму можна отримати за 30 хвилин (в середньому).

Однією з найбільших компаній у сфері мікрофінансів є ШвидкоГроші. Тут можна отримати гроші готівкою або на картку, але перший кредит завжди береться в відділенні. Відділень дуже багато, можна без проблем знайти зручне для вас. Це потрібно для безпеки, там же ви підписуєте кредитний договір. Клієнту доступна сума до 10 000 гривень.

Звернення в ШвидкоГроші стане відмінним способом вирішення фінансової проблеми. Постійні клієнти беруть гроші через інтернет, отримуючи кредити на карту за кілька хвилин! Також діє послуга пролонгації, скористатися якою можна скільки завгодно раз.

Comments