Як економити з USAinUA?

На жаль, для багатьох доступ до цього порталу закритий через неможливість прямої доставки зі США в Україну. Але, на щастя, сьогодні вихід із ситуації є – це співпраця з компанією USAinUA, яка пропонує вкрай вигідні умови співпраці та здійснює швидку доставку товарів з США в Україну.

Купівля в американських інтернет-магазинах з USAinUA

Почавши співпрацю з компанією USAinUA, клієнт отримує безліч вигод. Але при цьому слід пам’ятати, що співпраця здійснюється із суворим дотриманням законів, тому доставка 6 pm для деяких товарів буде неможлива. І це слід віднести деякі медичні препарати, наркотичні речовини, зброю і ряд інших, які вважаються забороненими в США чи Україні.

При цьому, сервіс пропонує своїм клієнтам дуже вигідні умови доставки. На сьогоднішній день за один кілограм посилки, відправленої водними шляхами, потрібно буде заплатити всього 2,95 долара. Дані тарифи є одними з найнижчих в нашій країні.

При цьому, ніяких прихованих платежів немає. Клієнт точно знає, скільки і за що він повинен заплатити, якщо виникають непередбачені витрати, про які він не був повідомлений заздалегідь, компанія оплачує їх самостійно.

Переваги співпраці з USAinUA

6 рм

Серед переваг можна відзначити можливість подивитися актуальне місце розташування посилки. Це можливо завдяки наданню номера треку клієнту. Також потрібно буде провести реєстрацію на офіційному порталі компанії. Крім вище озвучених плюсів, можна включити в список ряд інших:

1. Клієнту видається адреса з Сполучених Штатів, на який можна замовляти все що сподобалися.
2. Вести переговори з продавцем товарів будуть співробітники компанії.
3. При необхідності, здійснюється підтримка в режимі реального часу при проведенні оплати товару та інші фінансові операції.
4. Товар запаковується в більш міцну коробку, що виключає пошкодження в дорозі. Також можна поєднати кілька посилок, зібравши їх в одну. Це дозволить заощадити.
5. За згодою клієнта товар буде перевірений на місці співробітником компанії USAinUA. При наявності дефектів або шлюбу він оперативно замінюється на інший.
6. Всі митні послуги оплачує клієнт, але провести операцію може співробітник компанії, також надається допомога в розмитненні.

Клієнту завжди доступна онлайн-консультація. Підводячи підсумок, можна сказати, що співпраця з USAinUA дозволяє уникнути будь-яких проблем не тільки з замовленням, але також з доставкою товарів в Україну. Рішення всіх нюансів лягає на плечі досвідчених співробітників, які проведуть операцію на вищому рівні. При узгодженні посилка може бути доставлена ​​прямо додому клієнтові.

Comments

.,.,.,.