Як обрати моторне масло

Не можна економити чи зневажливо ставитися до вибору моторного масла для автомобіля. Важливо зробити вибір, враховуючи з параметрів, марки автомобілів. Інтернет ресурс япон карс зможе задовольнити будь-який вибір, адже широта асортименту приємно здивує кожного покупця.

Різновиди

Виробників дійсно багато, але в цілому автомасла можна розділити на мінеральні, синтетичні та напівсинтетичні.

Для автомобіля з карбюраторними двигунами підійде мінеральний тип автомасла. Серед переваг такого вибору виділяють низьку вартість та оптимальні мастильні якості. Але, серед мінусів виділяють короткий термін служби, необхідність в додатковій покупці присадки. Також мінеральне масло зовсім не підходить для спеки.

Напівсинтетичні масла підійдуть для автомобіля з карбюраторними та інжекторними двигунами. Їх ціна знаходиться на середньому рівні, автомасло даного типу добре переносить холод та не розшаровується. До недоліків вибору відносять більшість мінусів попереднього, мінерального масла.

Достатньо дороге, але універсальне (працює і в спеку, і в холод) масло – синтетичне. Цей тип підійде для всіх типів двигуна. Власник зможе помітити економію палива, довгий термін служби. Таке масло не окислюється.

В каталозі онлайн магазину можна краще ознайомитися з всіма різновидами, підібрати саме те, що вам потрібно.

В’язкість

Це важливий показник, від котрого залежить хороша робота мотору. Правильний вибір автомасла відповідної в’язкості вбереже мотор від перегрівання.

В літній період року варто віддавати перевагу густому моторному маслу, адже воно зможе зберегти мотор при високому температурному режимі.

В зимовий період року необхідне паливо з низьким показником густоти.

Оригінальність

Щоб не бути обманутим, необхідно звертати увагу на такі моменти при покупці:

  • на оригінальних каністрах кришка має гладку поверхню, якщо ж це підробка – кришка буде шорсткою;
  • в оригінальній каністрі є дві ручки – з верхньої та бокової частини. Ніяких плям, чи пузирів, грубих швів бути не повинно;
  • етикетка на оригінальних каністрах матова, якщо ж це підробка, тоді етикетка буде матовою.

Важливо своєчасно міняти масло в двигуні. Якщо виконувати дану умову, автомобіль прослужить вам дійсно довго. Правильний вибір моторного масла допоможе уникнути в подальшому поломок, або проблем з технічним оглядом.

Выбор автомасла

Comments