Серія книг Часодії видавництва Школа

Уявіть, що ви письменник. Яку тему для роману ви обрали б? Кохання? Історія рідного краю? Проблема вибору між особистим та спільним? А може, керівництво з розпалювання багаття для чайників? Авторка історії, про яку йдеться нижче, вибрала складний жанр фентезі й подарувала нам кілька книжкових серій й безліч насолоди від читання-подорожування дивовижними світами.

Намалюю тобі зорі

Замовити книжки Наталії Щерби дуже просто на офіційному сайті Видавничого дому «Школа». Письменниця причаровує книгоманів неповторними сюжетними перипетіями, таємничими загадками, неочікуваними нюансами. Вона немовби вправний художник, зуміла словом змальовувати такі світі, що й уві сні досі ніхто не бачив. Як вона це робить? Ми вирішили в цьому розібратись.

А на обід — книжкова страва

Написати книгу — все одно, що зварити чародійне зілля. Головне дотримуватись правильних пропорцій в інгредієнтах. Видавництво Школа розкриває рецепт ідеальної оповіді. Щоб книгострава була смачна, знадобляться такі продукти:

 • Кістки тварин. Вибирайте персонажів, дії яких, їхні цінності, мотивація, орієнтири та ідеали зрозумілі читачеві. Тому прискіпливо продумайте образи, протагоністів, антагоністів і те, що в британському кінематографі називається «second banana» — персонажів другого плану.
 • Холодець із риб’ячих плавців. Атмосфера таємничих пригод та магії скріплює всі елементи роману автора Наталії Щерби, допомагає зберегти послідовність сюжетних дій.
 • Квіточку гіркого полину та ромашки. Місце дії виконує ту функцію, що й декорації в театрі — допомагає зануритися глибше у зміст історії, формує уявлення про менталітет героїв та звичаї місцевості, де існують персонажі.
 • Щіпка синього перцю та мелених речовин невідомого походження. Читачі неодмінно бажатимуть купити вашу чудову книгу, якщо ви додасте до оповіді елементи магії, чаклунські заклинання, незвичні ситуації та зворушливі діалоги.
 • Секрети, загадки і таємниці. Відразливий герой-злодій не повинен бути бридким в усьому. Розкажіть читачам, в чому причина агресії та безконтрольної поведінки, аргументуйте його руйнівні дії та покажіть, що кожен має право на помилку.

Ось вже популярна серія книг і готується побачити літературний світ. Залишилося додати редактури та коректури. Слідкуйте за температурою кипіння, аби кульмінація не «пересмажила» кінцівку оповіді.

Музо, прийди

Ви запитаєте «де придбати необхідні інгредієнти»? Натхнення та наполеглива праця. Пишіть у вільний час, аналізуйте твори інших письменників, але не думайте вкрасти чиїсь інші винаходи. Ніхто не любить плагіат чи запозичені штамповані способи. Не бійтеся самостійно експериментувати з жанрами, форматами тощо.

Гарного повинно бути багато

Серія книг Часодії видавництва Школа відчиняє двері до світу часової магії. Захопливі пригоди сироти, доленосні зустрічі, карколомні ситуації сиплються чи не з кожної сторінки. Складається з шести частин:

 1. «Часовий ключ»
 2. «Часове сердце»
 3. «Часова вежа»
 4. «Часове ім’я»
 5. «Часограма»
 6. «Часовая битва»

Часодії – серія книг: про кого написано стільки томів ? Читайте нижче.

Історія однієї дівчинки

Часодії — серія книг про пригоди підлітка Василини Огневої, яка живе разом зі старою опікункою. Одного дня з’являється батько дівчинки та забирає її у свою нову родину. Там героїня дізнається, що татко — впливовий маг в Ефларі, світі чарівників, часодіїв та фей. Інший світ, де живуть звичайні люди, зветься Осталою. Василині треба повірити в магічний дар, навчитись чаклувати й повірити у свою місію — припинити війну між двома світами.

Разом легше долати труднощі

Ціна перемоги над головним ворогом Василини (в кожній частині він буде різним) здається надвеликою. Аби вижити і спасти жителів двох часових просторів від загибелі, їй потребує помічники. Хоробрій дівчинці допомагатимуть друзі, такі ж підлітки, в одного з яких вона закохається… Хто це буде? Дізнайтесь на сторінках книжок.

Гуртом дешевше

Вартість повної серії «Часодіїв» вас приємно здивує. Історія про Василину вже чекає на своїх читачів на полицях книгарень вашого міста. Вигідніше та зручніше купити відразу всі частини, аби без зупинки поринути в захопливий світ часової магії. До речі, для тих, хто купить цілу серію, чекає сюрприз. Подарунковий комплект «Часодії» можна придбати на офіційному сайті видавництва та отримати справжній чародійний шкіряний браслет. Такий набір приємно подарувати другу на День народження, самому прочитати всі частини за короткий час або ж просто милуватись, як гармоніюють книжки з іншими елементами інтер’єру кімнати.

Часу обмаль

Дитяча книга видавництва Школа вже чекає на вас. Замовити серію «Часодії» зручно на офіційному сайті Видавничого дому «Школа». Або шукайте її у книгарнях вашого міста. Час завжди на вашому боці, проте покваптесь, адже він не любить, коли ним нехтують.

Comments