Критерії вибору чохлів для Macbook Air 13, виконаних із різних матеріалів

Macbook Air 13 варіанта 2020 – трохи товщі ніж його попередники, але в рази продуктивніше і зручніше у використанні. Пристрій компактний і мобільний, має габарити 30,41 х21, 24 см. Корпус ніжний, металевий, що вимагає хорошого захисту від механічних впливів, а також негативного впливу вологи, сміття і т.д.

ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ НАЛЕЖНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ПРОДУКЦІЇ APPLE

Сучасний чохол для Macbook Air 13 2020 є надійним захистом, а також засобом для зручного транспортування. Користувач, вибираючи модель, повинен звертати увагу на особливості різних видів виробів:

  • Чохол-кишеня має ідеально підходити під габарити пристрою. Важливо враховувати не лише довжину та ширину, але й висоту ноутбука. Аксесуар з великим запасом більше 2 см не варто розглядати, інакше ноутбук буде просто бовтатися.
  • Матеріал, з якого виконаний чохол має бути міцним та якісним. Шкіра або тканина повинні витримувати вагу 1,29 кг, а кути пошиті так, щоб вони не протерлися в перший місяць експлуатації.
  • Аксесуар повинен бути здатним захистити техніку від сильного навантаження та різких ударів. Здатність забезпечується за рахунок повітряного прошарку, жорсткого каркаса, м’яких вкладок, що амортизують, або армуючих ниток.
  • Захист від вологи бруду – важлива складова. Тканинні та шкіряні вироби обробляються спеціальними гідрофобними складами.
  • Додаткові відділення – велика перевага. Туди можна покласти зарядний пристрій, навушники, мишу.

Багато користувачів віддають перевагу чохлам-конвертам. Вони хороші як для транспортування, так зберігання ноутбуків. Можна вибрати класичну чорну модель або яскравий варіант, що піднімає настрій.

ШКІРЯНИЙ АБО ТКАНИННИЙ

Чохол має ручку для перенесення. Є кишені для зберігання речей. Найпрактичніші та доступніші варіанти:

  1. Нейлон. Коштує недорого, зносостійкий.
  2. Повсть. Зручний та м’який чохол на пристрій.
  3. Поліестер. Захищає пристрій від тривалого впливу прямих сонячних променів. Естетичний, довговічний, легкий, простий у обслуговуванні.
  4. Неопрен. Максимально захищає від механічних впливів, перепадів температури та вологи.

Шкіряна модель може бути виконана у вигляді папки чи кейсу. Виглядає вона ефектно, наголошуючи на статусі власника.

Враховуйте свої запити та персональні уподобання, щоб підібрати найкращий захисний аксесуар.

Comments

.,.,.,.