Як вибрати тату-майстри та салон

Татуювання – це на все життя. Ось чому важливо розібратися, як вибрати тату майстра та найкращий салон: від цього залежить якість малюнка, а також безпека вашого здоров’я та комфорт під час сеансу. Розкажемо, на що звернути увагу. Наприклад, при виборі салону Альянс https://tattookiev.org/

Зміст
• Вибір салону: де шукати кращого майстра
• Вибір майстра: на що звернути увагу
• Як дізнатися, чи можна робити тату
• Що важливо знати перед першим сеансом

Вибір салону: де шукати кращого майстра

Складіть свій рейтинг тату-салонів на основі рекомендацій знайомих, рейтингових сайтів з послугами, інформації в інтернеті. Відвідайте кілька із них, фіксуючи наступні моменти:

  1. Спільне враження від салону. Уявіть, що ви є клієнтом: поспілкуйтеся з майстрами, ставте будь-які питання, які цікавлять.
  2. Санітарний стан приміщення. Стерильність та чистота – обов’язкові вимоги до салону. У роботі повинні використовуватися лише одноразові пристрої, які розкриваються в присутності клієнта.
  3. Якість фарб та витратних матеріалів. Якщо ви не знаєте, як його оцінити, спочатку зберіть інформацію, а потім уточніть в іншому салоні або мережі.

Хороший салон — той, у якому використовується сучасне обладнання та дотримуються санітарно-гігієнічних вимог, а персонал завжди готовий піти назустріч клієнту: підготувати індивідуальний ескіз як майстра салону Альянс https://tattookiev.org/eskiz; проконсультувати з підготовки та догляду за шкірою, відповісти на будь-які додаткові питання.

Вибір майстра: на що звернути увагу

Якщо салон сподобався, потрібно розібратися, як вибрати тату майстра. Пропонуємо готовий план:

  1. Вивчіть портфоліо. Знімки попередніх робіт допоможуть визначити професіоналізм майстра, його стиль та техніку роботи. Якщо портфоліо оформлене в електронному вигляді (а сьогодні це практично скрізь так), варто перевірити авторство фотографій у популярних пошукових системах — інколи майстри-початківці видають чужі роботи за свої.
  2. Прочитайте відгуки клієнтів. Важливий нюанс, як обрати тату майстра. Це можна зробити не тільки на сайті салону, а й на спеціалізованих сайтах про послуги та на Google-картах. Непогано, якщо під час попереднього відвідин салону ви зможете поспілкуватися з ними особисто.
  3. Поспілкуйтесь з майстром особисто. Нанесення татуювання — не приємний процес, тому важливо, щоб під час сеансу вам було максимально комфортно. Якщо відчуваєте, що майстер не підходить вам за характером, стилем спілкування, попросіть адміністратора замінити його – це нормально.

Як правило, різні майстри спеціалізуються на різних техніках та стилях. Майстер складе ескіз, який гармонійно поєднуватиметься з тату, анатомічними особливостями місця, а також особливостями зовнішності. Таке татуювання підкреслює природну красу тіла і не виглядає грубо.

Як дізнатися, чи можна мені робити тату

Існують протипоказання до нанесення татуювань, і добрий майстер зобов’язаний повідомити про них клієнта перед початком роботи. Це: цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, хвороба крові, гепатит, ВІЛ, онкологія, психічні розлади. Якщо є сумніви, краще додатково завітати до лікаря.

Що важливо знати перед першим сеансом

Як підготуватись до сеансу тату? Насамперед підготуйтеся морально: тату — це неприємно, іноді справді боляче. Чим більший розмір татуювання, тим довше триватиме сеанс, і тим складніше буде впоратися з дискомфортом. Якщо шкіра дуже чутлива, попросіть майстра використати знеболюючий крем: неприємні відчуття ослабнуть.

Обговоріть малюнок, його розміщення, розмір та колір. Зараз не прийнято надавати значення символізму тату: це просто гарне зображення. Але якщо асоціації, які викликає татуювання, вас бентежать, краще сказати про це до початку сеансу.

Хороший майстер обов’язково дасть рекомендації щодо догляду за тату. Не соромтеся ставити будь-які питання!

Comments

.,.,.,.